Diablo 4 می تواند در فصل های آینده دارای شخصیت های Eternal Realm باشد


و دیابلو 4 فصل شر در 20 جولای شروع می شود و بازیکنان می توانند منتظر ماموریت های جدید، قدرت های شیطانی، سیاه چال ها و باس های قابل پخش جدید و اولین Battle Pass باشند. البته بازیکنان برای دریافت پاداش از Battle Pass باید شخصیت های فصلی جدیدی بسازند.

تنظیمات بازی راه تبعید و دیابلو 3 پرداختن به یک لیگ/فصل جدید کار بدیهی به نظر می رسید، اما همچنان باعث ایجاد سروصدا شد. بلیزارد فاش کرده است که شخصیت‌های Eternal Realm (یا استاندارد) که کمپین را تکمیل می‌کنند، می‌توانند محراب لیلیت را حمل کنند و پیشرفت را نقشه‌برداری کنند، حتی اگر داستان را رد کنند و از همان ابتدا سوار شوند.

با این وجود، این امکان وجود دارد که فصل های آینده بتوانند شخصیت هایی از قلمرو ابدیت را در «تولد دوباره» بازی کنند.معرفی شده در دیابلو 3 شخصیت‌های غیرفصلی اکنون می‌توانند بدون آیتم‌ها ادامه پیدا کنند و به عنوان یک شخصیت فصلی از سطح 1 شروع کنند.

چرا این موضوع مرتبط است؟، آدام فلچر، مدیر توسعه جامعه جهانی در پاسخ به یکی از کاربران توییتر، گفت: “بازپخش یکی از ویژگی های .” دیابلو 4 نه هنوز. اما ما این را بارها شنیده ایم، بنابراین تیم آگاه است. قسمت “هنوز نه” نشان می دهد که ممکن است در نقطه ای از راه برسد. البته هنوز کارهای بیشتری باید انجام شود، اما حداقل می توانید چهره های آشنا را ببینید. احتمالاً معنایی دارد.

منتظر جزئیات بیشتر در مورد فصل بدخیم در هفته آینده باشید. دیابلو 4 برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است. بررسی ما را اینجا ببینید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *