Zenless Zone Zero از 50 میلیون دانلود فراتر رفت


miHoYo موفقیت بزرگی بوده است تاثیر جنشین و ریل ستاره هنکای به نظر می رسد که توسعه دهنده عنوان موفق دیگری را با یا بدون نسخه به خط تولید اضافه کرده است. Zenless Zone Zeroبازی رایگان اکشن RPG از زمان انتشار در هفته گذشته، نقدهای مثبتی از سوی منتقدان و بازیکنان دریافت کرده است و به نظر می رسد که افراد زیادی را به خود جذب کند.

miHoYo از طریق صفحه رسمی بازی در توییتر اعلام کرد، Zenless Zone Zero این برنامه از 50 میلیون بارگیری در سراسر جهان در تمام سیستم عامل ها فراتر رفته است. برای بزرگداشت این نقطه عطف، توسعه دهندگان 1600 واحد پول درون بازی Polychrome را به بازیکنان هدیه خواهند داد.

miHoYo همچنین اظهار داشت که “می‌داند که هنوز چیزهای زیادی برای بهبود وجود دارد” و “فعالانه با بهینه‌سازی و توسعه هر یک از جنبه‌های بازی رو به جلو حرکت می‌کند.”

در پیام miHoYo آمده است: “در به روز رسانی های آینده، ما به بهینه سازی جنبه هایی مانند عملکرد بازی ادامه خواهیم داد.” به موازات آماده سازی برای انتشار رسمی، ما همچنین بر روی توسعه نسخه بازی ابری تمرکز کرده ایم. Zenless Zone Zeroما امیدواریم که پراکسی ها بتوانند در آینده نزدیک از New Eridu در محیط های بیشتری لذت ببرند. ”

Zenless Zone Zero در حال حاضر برای PS5، PC، iOS و Android در دسترس است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید