Zenless Zone Zero – جزئیات مربوط به Sons of Calydon، Lumina Square و غیره.


HoYoverse Zenless Zone Zero به زودی نزدیک می شود به عبارت دیگر، این یک برنامه ویژه پیش از انتشار است که جزئیات جدیدی را در اختیار 40 میلیون ثبت نام کننده (و در حال رشد) ما در سراسر جهان قرار می دهد. این برنامه دو عامل جدید از پسران کالیدون، لوسی و پایپر را معرفی کرد و همچنین چندین منطقه جدید را معرفی کرد. لطفا زیر را بررسی کنید.

میدان لومینا یکی از شلوغ ترین مناطق است، زیرا بازیکنان می توانند در حین انجام ماموریت ها جوایز مختلفی پیدا کنند. Scott Outpost همچنین به بازیکنان اجازه می دهد تا در حالت های Shiyu Defense، Hollow Zero، Memory of Chaos و Simulated Universe قرار بگیرند. همچنین می توانید به موسیقی گوش دهید و دیوارهای خود را با Random Play تزئین کنید.

در مورد محتوای داستان، می توانید فصل 2، “Interlude” (جایی که افسر ژو یوان ظاهر می شود) و فصل 3، جایی که Victoria Housekeeping “ماهیت واقعی” خود را نشان می دهد را بازی کنید. همچنین منتظر Bamboo جدید باشید که به شما امکان می دهد انواع خاصی از رتبه S را در جستجوی سیگنال هدف قرار دهید.

miHoYo با ارائه 1600 پلی کروم، 70 نوار Master (برای کشش استاندارد)، 20 نوار Master رمزگذاری شده (برای کشش های محدود) و 80 Boupons، این معامله را جذاب تر می کند. همه اینها را می‌توانید با شرکت در رویدادهای با زمان محدود مانند Watch Your Step و Friendship Supervision و پیشرفت در بازی به دست آورید.

Zenless Zone Zero قرار است در 4 جولای برای PS5، iOS، Android و PC منتشر شود. شخصیت های دیگر نیز در برنامه ویژه ظاهر می شوند، بنابراین قبل از انتشار شما را از جزئیات مطلع خواهیم کرد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید