Zenless Zone Zero تریلر اکشن جدیدی را قبل از نسخه بتا منتشر می‌کند


علیرغم اینکه در ماه مه 2022 اعلام شد، هنوز فضایی مرموز در اطراف آن وجود دارد. Zenless Zone Zeroعنوان اکشن بعدی miHoYo Games. بتای بسته امروز از ساعت 11 صبح (UTC+8) برای رایانه های شخصی، iOS و اندروید آغاز می شود. دیگران می توانند یک تریلر شیک جدید ببینند که برخی از شخصیت های جدید را معرفی می کند. آن را در زیر بررسی کنید.

Zenless Zone Zero صحنه، شهر پسا آخرالزمانی نیو اریدو است. با ایجاد ویرانی اتریال ها بقیه جهان نابود شد. این بستگی به بازیکن و بازماندگان مختلفی دارد که پروکسی نامیده می شوند تا به مقابله برسند. دومی متعلق به گروه‌های مختلفی است، از خرگوش‌های حیله‌گر (که اخیراً بیلی کید متعلق به آنهاست) تا صنایع سنگین Belobog و Victoria Housekeeper، که هر دو در آزمایش بتا قابل بازی هستند.

Combat از آخرین نسخه بتا بهبودهایی دریافت کرده است و بازیکنان می توانند مناطق جدیدی مانند Ballet Twins و یک سایت ساخت و ساز قدیمی را کشف کنند. شما همچنین می توانید با باس های جدیدی مانند Unknown Corruption Complex و Hollow Zero مبارزه کنید. هیچ تاریخ پایانی برای نسخه بتا اعلام نشده است، بنابراین با ما همراه باشید زیرا ممکن است آزمایش‌کنندگان بیشتری اضافه شوند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید