ویدیوی علمی Zenless Zone Zero نمای کلی از شکارچیان خالی و یک گروه مرموز را معرفی می کند.


miHoYo's Zenless Zone Zero هفته گذشته برای iOS، Android، PS5 و PC منتشر شد و به سرعت از 50 میلیون دانلود عبور کرد. اما این تازه شروعی برای عناوین هک اند اسلش رایگان برای بازی است. یک ویدیوی لور جدید بیشتر پیشینه New Eridu and the Hollow را معرفی می کند و چند شخصیت مرموز را معرفی می کند. آن را در زیر بررسی کنید.

این ویدیو بیشتر شکارچیان خالی را از دیدگاه هکری که به پایگاه داده Interknot دسترسی دارد توضیح می‌دهد و انجمن تحقیقات Hollow را به دلیل اینکه معتقد است که Hollows در آن وجود دارد، مورد تمسخر قرار می‌دهد. یکی جد میابی هوشیمی (رهبر فعلی بخش 6) است که بر Exultist Overseer را شکست داد. دیگری لیدی “سان برینگر”، مدیر عامل سابق گروه مارسل است که “Hive Lord” Hollow را شکست داد و بامبو را اختراع کرد.

به نظر می‌رسد که جویوس، بازیگر انجمن تحقیقات، سلف Proxies در نظر گرفته می‌شود. در همین حال، سرهنگ وایک، فرمانده دان و “رهبر مزدوران فالکنهین” خود دیوار تاریک را عقب زدند. شاید جالب ترین پروفسور آرچه باشد که سعی می کند شباهت های بین هالو را تشخیص دهد، برای کسب اطلاعات بیشتر وارد Hollow Zero می شود و ناپدید می شود.

به نظر می رسد این گروه مرموز برنامه های بزرگی برای آینده نیو اریدو دارند، زیرا از هوش مصنوعی (از جمله Fairies) استفاده می کنند. در این بین، باید جالب باشد که ببینیم آیا این شخصیت‌ها، چه بیشتر فرزندانشان، در خط داستانی فعلی نقشی دارند یا خیر. در ضمن، منتظر به روز رسانی ها باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید