تهیه‌کننده سریال Zelda می‌گوید «احتمال قطعی» وجود دارد که Zelda در آینده قابل پخش باشد


سوال افسانه زلدا طرفداران این سوال را مطرح کرده اند که اگر شاهزاده خانم همنام در یک قسمت اصلی تبدیل به یک شخصیت قابل بازی شود، برای همیشه چه حسی خواهد داشت. اگرچه او آشکارا نقش مهمی در بسیاری از آثار ایفا می کند، زلدا با وجود اینکه این داستان در طول سال ها گفته شده است، ما هرگز واقعاً مجبور نبودیم نقش او را بازی کنیم. با این حال، به گفته تهیه کننده سریال Eiji Aonuma، این موضوع دور از ذهن نیست.

وقتی این سوال در مصاحبه اخیر با IGN مطرح شد، آئونوما این واقعیت را تصدیق کرد که «همیشه می‌توان به این فکر کرد» که آیا یک شخصیت زلدا می‌تواند چنین نقشی را ایفا کند، و افزود: «نوعی احتمال وجود دارد.» ممکن است جنسی باشد. ” او اضافه کرد. این در واقع در مقطعی در آینده اتفاق خواهد افتاد.

وقتی به نام سریال فکر می کنید جالب است، افسانه زلدااما لینک همیشه شخصیت اصلی است. زلدا همیشه درگیر بوده است و هر بازی روابط و قوانین خاص خود را دارد، اما این درست است که فکر می‌کنم همیشه جایی برای فکر کردن به این چیزها و نقش زلدا وجود دارد. ممکن است چنین چیزی وجود داشته باشد. اتفاق افتادن.”

بدیهی است که این دقیقاً تأیید دقیق آنچه ما می بینیم نیست. زلدا این یک بازی در آینده نزدیک است که در آن خود زلدا در واقع یک شخصیت قابل بازی خواهد بود، اما حداقل نینتندو مایل به پذیرش آن است. این حداقل باید خبر خوبی برای طرفداران این سریال باشد که مدت هاست می خواهند پا به کفش شاهزاده خانم بگذارند.

در مورد آینده سریال، موارد زیر تایید شده است: زلدا این بازی یک دنباله مستقیم نخواهد بود اشک های پادشاهی، و آن اشک های پادشاهی مکانیک Ultra Hand که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، باز نخواهد گشت.

جالب اینجاست که Aonuma همچنین از اظهار نظر در مورد اینکه آیا شاهد یک بازسازی کامل مدرن خواهیم بود، خودداری کرد. افسانه زلدا اوکارینا زمان.

عملیات زنده افسانه زلدا یک فیلم نیز در حال ساخت است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید