تهیه کننده سریال Zelda از اظهار نظر درباره بازسازی احتمالی Ocarina of Time خودداری می کند


صنعت بازی مطمئناً بازسازی ها را دوست دارد، اما اغلب می بینیم که عناوین قدیمی در قالب های مدرن احیا می شوند، اما… افسانه زلدا فرانچایز خیلی زیاد است.البته ما گرفتیم بیداری لینک در سال 2019 بازسازی شده و واضح است که بازسازی شده است زلدا بازی‌ها به هیچ وجه نادر نیستند، اما بازسازی کامل قسمت‌های اصلی چیزی نیست که اغلب می‌بینید.

طبیعتاً چنین بازسازی اثر افسانه ای 1998 افسانه زلدا اوکارینا زمان آیا چیزی است که طرفداران برای مدت طولانی منتظر آن بوده اند، اما آیا نینتندو در واقع کاری در این مسیر انجام خواهد داد؟جالب اینجاست که به نظر نمی رسد اینطور باشد به صورت کامل خارج از سوال.

وقتی در مصاحبه اخیر با Game Informer در مورد احتمال بازسازی از او پرسیده شد، اوکارینای زمانایجی آئونوما تهیه کننده سریال (که در سال 1998 کارگردانی هم بود) به سادگی خندید و گفت: “نظری ندارم.” البته، این به هیچ وجه یک تایید نیست، اما همانطور که اغلب دیده‌ایم، خودداری از اظهار نظر اغلب برای ایجاد حدس و گمان کافی است.

اطلاعات کمی در مورد آینده وجود دارد افسانه زلدا در پی اشک های پادشاهی اوایل امسال منتشر شد. هیچ DLC برای عنوان جهان باز برنامه ریزی نشده است، اما در مورد بازی بعدی این سری، احتمالاً “کاملاً جدید” خواهد بود.یعنی دنباله نیست اشک های پادشاهی. همچنین، انتظار بازگشت توانایی Ultra Hand را نداشته باشید.

در ضمن لایو اکشن زلدا ساخت یک فیلم نیز در ماه گذشته تایید شد. برای طرفداران فیلم‌های استودیو گیبلی، کارگردان وس بل می‌خواهد این فیلم مانند یک فیلم زنده میازاکی باشد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید