«Ys Memoir: Vow of Felghana» در اوایل سال 2025 در اروپا و آمریکا برای PS5، PS4 و Switch منتشر خواهد شد.


پس از افشای زودهنگام این اعلامیه، XSEED Games و Marvelous Europe آن را رسمی کردند. یس سوگند یادگاری فرغانه در اوایل سال 2025 در آمریکای شمالی و اروپا در دسترس خواهد بود. برای PS4، PS5 و Nintendo Switch موجود است. تریلر اعلامی را در زیر تماشا کنید.

فالکوم یس سوگند فرغانه – خودش یک بازسازی است Ys 3 Wanderers از Ysاگر هرج و مرج کافی نبود، برخی از ویژگی های جدید نیز وجود دارد که باید منتظر آنها بود. یک حالت توربو برای کاوش سریع‌تر، گزینه‌های دشواری بیشتر، تصاویر اصلاح‌شده شخصیت (نسخه کلاسیک هنوز در دسترس است) و موارد دیگر وجود دارد. همچنین یک صداپیشه جدید برای شخصیت اصلی، آدول کریستین، وجود دارد و بازیکنان می توانند سه نسخه مختلف از موسیقی متن فیلم را تجربه کنند: اصلی، PC-8801 و X68000.

علاوه بر نسخه دیجیتال، XSEED نسخه محدود Refined Edition را نیز برای PS5 و Nintendo Switch با قیمت 59.99 دلار منتشر خواهد کرد. شامل بازی، مجموعه دیوراما/کلیدی، 4 کارت پستال، یک پارچه تمیزکننده، و یک سی دی حاوی موسیقی متن 14 آهنگ است. منتظر جزئیات تاریخ انتشار باشید که در ماه های آینده اعلام خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید