«Esmemoire Fergana no Chikai» برای سوییچ معرفی شد و قرار است در بهار 2023 در ژاپن اکران شود.


Nihol Falcom نسخه اصلی بعدی را اعلام کرده است. بله حق امتیاز با بله 10: نوردیکو طرفداران سری اکشن-RPG البته مشتاقانه منتظر انتشار آن هستند، اما این تنها چیزی نیست که باید به آن توجه کرد. بله عنوانی ظاهر می شود.

توسعه دهنده ژاپنی نیز اعلام کرد سوگند اسممور فلغانایک ریمستر Ys: Oath of Felgana است که در ابتدا برای رایانه های شخصی در ژاپن در سال 2005 منتشر شد (بعدها در سال 2012 در سراسر جهان بر روی پلتفرم ها منتشر شد) و در سال 2010 برای PSP. سوگند فرغانه خودش یک بازسازی بود Ys 3: Wanderer of Ys، ابتدا در سال 1989 راه اندازی شد.

سوگند اسممور فلغانا پیشرفت‌های عمده‌ای نسبت به نسخه PSP انجام شده است، مانند صدای کامل صحنه رویداد، صدای کامل شخصیت اصلی Adol Christin (صدا: Yuki Kaji) و گویندگی توسط Ginga Banjo. ریمسترها همچنین شامل موسیقی بازسازی شده، جلوه های صوتی و تصاویر HD می شوند.

همچنین دارای دو حالت بصری مجزا است. نسخه اصلاح شده از پرتره شخصیت های جدید برای نسخه بازسازی شده استفاده می کند، در حالی که نسخه کلاسیک پرتره های اصلی PSP و PC را حفظ می کند. بازیکنان می توانند در هر زمان بین دو حالت جابجا شوند.به طور مشابه، 3 تنظیمات اضافی برای موسیقی پس‌زمینه نیز موجود است – نسخه اصلی و اصلی برای نسخه‌های PC و PSP بله 3نسخه PC-8801 و نسخه X68000.

از طرفی بهبودهایی در کیفیت زندگی نیز تایید شده است، مانند سرعت حرکتی که با یک فشار فعال می شود و حالت سرعت بالا که سرعت نبرد را 1.5 تا 2 برابر افزایش می دهد. حالت بدون سقوط نیز برای کسانی که می خواهند آسیب سقوط را غیرفعال کنند در دسترس است.

سوگند اسممور فلغانا در بهار 2023 در ژاپن برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. هنوز اطلاعاتی در مورد اینکه چه زمانی در بازار غرب عرضه خواهد شد یا اینکه در نهایت به پلتفرم های دیگری نیز عرضه خواهد شد، وجود ندارد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید