Ys 10 Nordics_08

Ys 10: Nordics برای PS4، PS5 و Nintendo Switch معرفی شد.در سال 2023 در ژاپن راه اندازی شد


فالکوم عنوان رسمی را فاش کرد بله بازی- بله 10: نوردیکاین بازی که در سال 2023 در ژاپن عرضه می شود، برای جشن گرفتن سی و پنجمین سالگرد این سری، برای PS4، PS5 و Nintendo Switch در دسترس خواهد بود. آن را در زیر بررسی کنید.

بله 10: نوردیک او پس از ماجراهای آدول در پادشاهی باستانی Ys بله 9: Monstrum Noxخلیج اوبلیا را که از جزایر بزرگ و کوچک تشکیل شده است، کاوش کنید و با مردم دریا به نام نورمن ها آشنا شوید. سپس گریگر، یک مرده است که به دلایلی به انسان ها حمله می کند. این یک ماجراجویی و معمای دیگری است که آدول باید آن را حل کند.

Combat برای این قسمت با یک سیستم جدید متقاطع که دو حالت را ارائه می دهد، بازنگری شده است. حالت انفرادی برای کنترل یک شخصیت است در حالی که دیگران به طور خودکار حمله کرده و پشتیبانی می کنند. در حالت ترکیبی می توان از هر دو کاراکتر به طور همزمان استفاده کرد. همچنین ادول این بار کشتی غرق نمی شود. در عوض او صاحب یک کشتی است.

نمودارهای دریایی برای پیمایش در دریا استفاده می شود و حتی می تواند در نبردهای دریایی شرکت کند. همچنین قابلیتی به نام mana action وجود دارد که “درجه آزادی را در مزارع و سیاه چال ها به شدت افزایش می دهد”. با این حال، نحوه عملکرد آن مشخص نیست.

تاریخ انتشار مشخص نیست، اما فالکام گفت: بله این بازی تا اکتبر 2023 در ژاپن منتشر خواهد شد. جزئیات بیشتر در ماه های آینده اعلام خواهد شد.

ys 10 نوردیک
بله 10 Nordics_04
بله 10 Nordics_05
بله 10 Nordics_06
بله 10 Nordics_07
بله 10 Nordics_02
بله 10 Nordics_03نویسنده: Ravi Sinha