Yars Rising برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5، PC، Nintendo Switch معرفی شد.


آتاری و WayForward شگفت‌انگیزترین اعلامیه را در نمایشگاه Indie World اخیر اعلام کردند. سال در حال افزایش. راه‌اندازی مجدد سری بازی‌های تیراندازی کلاسیک امسال برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch عرضه خواهد شد. اولین تریلر گیم پلی بازی را در زیر مشاهده کنید.

خود را از سلف خود جدا می کند، سال در حال افزایش یک عنوان اکشن ماجراجویی دو بعدی است که در آن شخصیت اصلی Emi Kimura است، هکری که به درخواست یک سازمان مرموز QoTech را بررسی می کند. گیم پلی شامل پلتفرمینگ، اکشن دویدن و اسلحه و مخفی کاری است که بازیکنان از دفاتر به آزمایشگاه های زیرزمینی و فضا ماجراجویی می کنند.

برای کسانی که هوس مدرسه قدیمی دارند انتقام یازسبک اکشن، برخی از مینی بازی های هک به همان ادای احترام می کنند. اگرچه در تریلر نشان داده نشده است، اما می‌توانید چندین ماشین مختلف از جمله ماشین‌های عضلانی و ماشین‌های اسپرت را با رنگ‌ها و برگردان‌های قابل تنظیم کنترل کنید.لطفا برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. سال در حال افزایشاطلاعیه هایی از جمله تاریخ انتشار در ماه های آینده اعلام خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید