DLC Xenoblade Chronicles 3 Story ممکن است قبل از ۲۹ جولای عرضه شود – شایعه


مدتی پیشxenoblade 3نینتندو که سال گذشته راه اندازی شد، اعلام کرد که اکشن-RPG چهار موج DLC را به عنوان بخشی از مجوز توسعه دریافت می کند. موج اول با خود بازی شروع شد، اما چند موج بعدی شخصیت های جدید، نبردهای چالشی و غیره را معرفی کردند. اکنون ممکن است تصور مبهمی از زمان انتظار موج چهارم و نهایی داشته باشید.

نینتندو اخیراً از طریق صفحه رسمی توییتر ژاپنی خود اعلام کرد:زنوبلیدیاxenoblade 3موسیقی متن رسمی در 29 ژوئیه برای کسانی که نسخه محدود را خریداری کرده اند منتشر می شود و نسخه معمولی آن به زودی در 2 آگوست منتشر می شود. جالب اینجاست که علاوه بر موسیقی برای خود بازی پایه، OST نیز یک الحاقیه است که هنوز منتشر نشده است، که منجر به گمانه زنی هایی می شود که احتمالاً این الحاقیه تا قبل از آن منتشر خواهد شد.

زمانی که برای اولین بار اعلام شد، تاریخ انتشار خاصی به DLC استوری داده نشد، در عوض نینتندو اعلام کرد که تا پایان سال 2023 منتشر خواهد شد. با این حال، اگر این موسیقی در OST7 گنجانده شود، در ماه می منتشر خواهد شد، بنابراین می توانید تصور کنید که خود DLC تا آن زمان منتشر شده باشد.

xenoblade 3همچنین یک سالگی خود را در جولای جشن می گیرد، بنابراین ممکن است زمان مناسبی برای انتشار موج نهایی محتوای DLC باشد. امیدواریم در آینده نزدیک شفافیت بیشتری در مورد این موضوع از نینتندو و Monolith Soft دریافت کنیم. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید