ویدیوی XDefiant نکات گیم‌پلی را قبل از عرضه به تصویر می‌کشد


بازی تیراندازی رایگان یوبی سافت X Defiant پس از چندین تاخیر در 21 می منتشر شد و به مناسبت جشن، سری جدیدی به نام XDebrief برای اولین بار به نمایش درآمد. اپیزود اول شامل مصاحبه ای با سازنده اجرایی مارک روبین و افکار او در مورد خواستگاری، از جمله نکاتی در مورد حالت های مختلف بازی و موارد دیگر است. آن را در زیر بررسی کنید.

X Defiant بازی معمولی خواستگاری مبتنی بر مهارت ندارد. روبین همچنین علیه خواستگاری بهینه شده برای تعامل و نحوه کمک آن به بازی های تکراری صحبت می کند. توسعه دهندگان سعی می کنند از همان چیزی اجتناب کنند، اما فقط زمان نشان می دهد که چه اتفاقی خواهد افتاد.

در اینجا چند نکته در مورد حالت های مختلف، از جمله نحوه حمله و دفاع در Domination آورده شده است. بازیکنان حرفه ای مختلف همچنین برخی از اتصالات بهتر این سلاح را نشان داده اند، مانند برجسته کردن سرعت ضربات تفنگ تهاجمی.

X Defiant فردا برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد (نسخه های PS4 و Xbox One در تاریخ بعدی منتشر خواهند شد). Preload در حال حاضر در تمام پلتفرم ها در دسترس است. پس از راه اندازی سرورها برای جزئیات بیشتر در ارتباط باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید