XDefiant فصل 1 – مهارت های GSK، نقشه های جدید، ضبط پرچم و موارد دیگر


یوبی سافت سانفرانسیسکو X Defiant در 2 ژوئیه منتشر شد، نقشه ها و سلاح های جدید و همچنین یک جناح جدید به نام GSK را اضافه می کند. برای نگاهی گذرا به تمام محتوا، آخرین تریلر مرور کلی را ببینید.

GSK به خوبی شناخته شده است رنگین کمان شش هواداران از سیم خاردار برقی برای ایمن سازی نقاط و سیستم دفاعی فعال برای سرنگونی مواد منفجره استفاده می کنند. این جناح همچنین می تواند یک سپر فلاش را برای جلوگیری از آسیب و بیهوش کردن دشمنان در فاصله نزدیک در حین چشمک زدن مستقر کند. علاوه بر این، کلاه های ضد گلوله آسیب ناشی از شلیک های سر را کاهش می دهد.

محتوای دیگر شامل تفنگ تهاجمی LVOA-C، یک تفنگ تک تیرانداز جدید منتشر نشده، و یک تفنگ ساچمه ای اره شده به عنوان سلاح ثانویه است. همانطور که بازیکنان سطح استادی خود را افزایش می دهند، می توانند پوسته سلاح های جدیدی مانند Titanium Violet در Mastery 4، Titanium Azure در Mastery 5 و Titanium Prisma در Mastery 6 را باز کنند.

سه نقشه جدید نیز وجود دارد. Clubhouse در زمان راه اندازی در دسترس خواهد بود و Daytona و Rockefeller در اواخر فصل (و همچنین Capture the Flag) عرضه خواهند شد. کاپتان، ایزلدا، گرین و استارک نیز به لطف نبرد پاس ممتاز، پوسته های جدیدی دریافت می کنند. برای جزئیات بیشتر تریلر زیر را ببینید.

X Defiant برای Xbox Series X/S، PS5 و PC موجود است. از زمان انتشار، تعداد بازیکنان از 11 میلیون نفر فراتر رفته است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید