XDefiant در هفته راه اندازی به نزدیک به 8 میلیون بازیکن منحصر به فرد می رسد – شایعه


یوبی سافت X Defiant اگرچه ممکن است با مشکلات ثبت نام، مشکلات نت کد و کمبود محتوا مواجه شده باشد، به نظر می رسد که راه اندازی موفقیت آمیز بوده است. پس از ثبت نام بیش از 3 میلیون بازیکن منحصر به فرد طی دو روز پس از عرضه، Insider Gaming فاش کرد که تعداد بازیکنان شوتر رایگان در هفته اول عرضه به 7.6 میلیون رسیده است.

منابع می گویند انتظار می رود تعداد بازیکنان منحصر به فرد تا پایان امروز به 8 میلیون نفر برسد که از هدف داخلی 5 میلیونی شرکت در ماه اول فراتر خواهد رفت. یک بازیکن “منحصر به فرد” به بازیکنی اطلاق می شود که بازی را دانلود و راه اندازی کرده است، نه لزوما یک بازیکن فعال. با این حال، در 27 می، تعداد بازیکنانی که به طور همزمان در همه پلتفرم‌ها متصل هستند، به 700000 نفر رسید.

X Defiant برای Xbox Series X/S، PS5 و PC موجود است. بررسی اینجا را بررسی کنید. Ubisoft San Francisco می گوید که در حال کار بر روی رفع این مشکل به عنوان بخشی از پشتیبانی “دراز مدت” است. برای جزئیات بیشتر و به‌روزرسانی‌های آینده، از جمله محتوایی مانند نقشه‌های جدید، سلاح‌ها، جناح‌های جدید و موارد دیگر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید