پیش فصل XDefiant به تعویق افتاد


یوبی سافت اعلام کرده است که شروع پیش فصل را برای بازی شوتر جدید خود به تعویق می اندازد. X Defiant. همانطور که می توانید تصور کنید، پیش فصل اساساً یک دوره افزایشی برای بازی ها قبل از شروع فصل اول است، بنابراین تاخیر پیش فصل اساساً به معنای به تعویق افتادن خود بازی ها است.

این تاخیر که از طریق پستی در پلتفرم رسانه اجتماعی X اعلام شد، برای کمک به کار تیم توسعه است. X Defiant علاوه بر صیقل دادن به تجربه کلی بازی، بازخورد بازیکنان را نیز در نظر می گیریم و تغییراتی ایجاد می کنیم.

این شرکت هنوز دوره مناسبی را برای انتشار اعلام نکرده است X Defiant اگرچه هنوز این اتفاق نیفتاده است، اما شایعه شده بود که این بازی در پایان ماه اکتبر عرضه خواهد شد. این شایعه توسط رسانه های خبری متعددی گزارش شده است و پس از به تعویق افتادن بازی از تاریخ انتشار اولیه آن در تابستان 2023 منتشر شده است.

یوبی سافت قبلا اعلام کرده بود که قصد دارد از آن پشتیبانی کند. X Defiant “برای مدت طولانی”. این بازی برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و PC در حال توسعه است. با این حال، لطفاً توجه داشته باشید که نسخه‌های PS4 و Xbox One احتمالاً در زمان عرضه در دسترس نخواهند بود.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید