عرضه XDefiant ممکن است تا اواسط اکتبر به تعویق بیفتد


یوبی سافت در اوایل سال جاری تایید کرد که یک بازی تیراندازی چند نفره را معرفی کرده است. X Defiant قرار است در تابستان امسال منتشر شود و ماه گذشته مارک روبین، تهیه کننده اجرایی، گفت که بازی در مسیر رسیدن به آن تاریخ انتشار قرار دارد. با این حال، این عنوان در پشت صحنه با کمی مشکل مواجه است، به خصوص در مورد فرآیند احراز هویت در پلی استیشن و ایکس باکس، که ممکن است منجر به کمی تاخیر شود.

در یک به روز رسانی منتشر شده در وب سایت رسمی یوبی سافت، روبین فاش کرد: X Defiant در اواخر جولای درخواست صدور گواهینامه کرد، اما حدود یک ماه پیش توسط سونی و مایکروسافت به عنوان “ناموفق” بازگشت. به گفته روبین، علت آن یک اشکال انطباق است که او آن را به عنوان یک باگ «مربوط به سیستم‌ها و تجربه کلی که طرف‌های اول از بازی‌های روی پلتفرم انتظار دارند» توصیف می‌کند. به عنوان مثال، تروفی ها و دستاوردها به درستی ردیابی نمی شوند.

در پیام روبین آمده است: “ما این روند را در پایان ژوئیه آغاز کردیم و تا اواسط آگوست اولین نتایج خود را دریافت کردیم که منفی بود.” “در آن زمان بود که متوجه شدیم کارهای مربوط به انطباق بسیار بیشتر از آنچه پیش بینی می کردیم باید انجام دهیم. اگر این کار انجام می شد، می توانستیم تا پایان ماه اوت ارسال کنیم. اما این اتفاق نیفتاد، بنابراین من… ما هزینه ها را خرج کردیم. سه تا چهار هفته گذشته رفع این مشکلات و آماده شدن برای ارسال بعدی.”

روبین می گوید X Defiant ما احتمالاً ظرف دو هفته آینده برای دریافت گواهینامه از دارندگان پلتفرم اقدام خواهیم کرد و بسته به این نتیجه، بازی ممکن است در اواسط سپتامبر (که البته خیلی دور نیست) منتشر شود. اواسط اکتبر.

روبین گفت: “ما امیدواریم بتوانیم آن را در کمتر از دو هفته به حزب مقدماتی ارائه کنیم.” “اگر این با موفقیت انجام شود، می‌توانیم به دنبال انتشار اواسط تا اواخر سپتامبر باشیم. با این حال، می‌توانیم سناریویی را نیز در نظر بگیریم که در آن پاس مشروط دریافت کنیم. این بدان معناست که شما باید یک پچ روز اول را با برخی اصلاحات نهایی اعمال کنید. اگر نیاز به استفاده از وصله روز 1 داشته باشید، تاریخ به اوایل یا اواسط اکتبر بازگردانده می شود.”

روبین در ادامه اذعان کرد که غیرعادی است که بازی‌ای که قرار است در چند هفته آینده منتشر شود، تاریخ انتشار رسمی نداشته باشد و افزود: X Defiantیوبی‌سافت در عوض رویکردی را اتخاذ می‌کند که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا قبل از راه‌اندازی بازی، اطلاعات بیشتری در مورد بازی داشته باشند، حتی اگر به این معنی باشد که در این مرحله تاریخ انتشار مشخصی وجود ندارد. من این کار را انتخاب کردم.

او می‌گوید: «اگر از قوانین استاندارد برای انتشار بازی‌ها پیروی می‌کردیم، تاریخ را به اندازه کافی زودتر تعیین می‌کردیم تا تاریخ انتشار مطمئنی داشته باشیم. اما مانند بسیاری از چیزهای این بازی، ما مسیر معمولی را انتخاب نکرده‌ایم. طبیعی است که میلیون‌ها نفر بازی را خیلی قبل از اتمام بازی انجام دهند. طبیعی نیست که از نشان دادن یک بازی ناتمام پر از نقص به میلیون‌ها نفر نترسید. اینها آزمایشات واقعی بود و نه فقط یک رویداد بازاریابی. بنابراین، چه زمانی منتشر می شود؟ خب، پاسخ واقعی “در اسرع وقت” است. با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر شما را به روز رسانی می کنیم. ”

وقتی شروع شد، X Defiant این بازی برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود. نسخه‌های PS4 و Xbox One نیز در حال توسعه هستند، اما اطلاعاتی در مورد زمان عرضه آن‌ها وجود ندارد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *