XDefiant زنده است، توسعه دهندگان در حال بررسی مسائل مربوط به خواستگاری هستند


بازی شوتر اول شخص رایگان یوبی سافت X Defiant اکنون در دسترس است، و شما بر اساس تجربه خود در هنگام راه اندازی آن را باور نمی کردید. بازیکنان گزارش می دهند که نمی توانند به مسابقات بپیوندند زیرا صفحه لابی قبل از تسلیم شدن بی وقفه سایر بازیکنان را جستجو می کند. برخی گزارش می دهند که او توانسته در حدود یک بازی بازی کند، اما مشکل همچنان پابرجاست.

تیم توسعه از این مسائل آگاه است و از بازیکنان می‌خواهد که “لطفا صبور باشند تا سرورها و همسریابی را بررسی کنیم!” در ادامه توئیت، افزود: «مشکلاتی که مردم در رابطه با همسریابی تجربه می‌کنند در حال بهبود است و ما به کار روی آن‌ها ادامه می‌دهیم». ما در اسرع وقت آخرین اطلاعات را برای شما به ارمغان خواهیم آورد! ”

من 3 مسابقه را در 3 ساعت انجام دادم و پیشرفت کمی دیدم، و ممکن است قبل از رفع کامل مشکلات همسریابی بیشتر طول بکشد. البته، همانطور که بسیاری اشاره کرده اند، حداقل فروشگاه کار می کند.

XDefiant برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس است. این یک تیراندازی متقاطع بین فرنچایزهای مختلف یوبی سافت است و یک تیراندازی متقاطع بین DedSec (سگ های نگهبان)،پاک کننده(تقسیم)، لیبرتاد (دوری 6) بیشتر. 14 نقشه برای بازی در 5 حالت و چندین سلاح با پیوست برای باز کردن قفل وجود دارد. پچ یادداشت های پیش فصل و پاس نبرد را بررسی کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید