بازیکنان XDefiant بیش از 11 میلیون نفر هستند


شک و تردید بی پایان بود. X Defiant همانطور که توسط بسیاری از پیش‌انتشارها انتظار می‌رفت، بازی تیراندازی چندنفره رایگان یوبی‌سافت در زمان عرضه در ماه می، در مورد استقبال منتقدان، چندان تاثیرگذار نبود. اما با وجود این، به نظر می رسد بازی از نظر تعداد بازیکنان شروع خوبی داشته است.

همانطور که ایو گیلموت، مدیرعامل یوبی سافت در مصاحبه ای که در وب سایت رسمی این شرکت منتشر شد، فاش کرد، X Defiant کمی بیش از یک ماه از انتشار آن می گذرد و تعداد بازیکنان در تمامی پلتفرم ها از 11 میلیون نفر فراتر رفته است. گزارش های قبلی حاکی از آن بود که بیش از 8 میلیون بازیکن در هفته راه اندازی بازی جذب آن شدند.

گیلموت در پاسخ به سوالی درباره جاه‌طلبی‌های یوبی‌سافت، گفت: «ما باید همچنان به حرف‌های بازیکنانمان گوش دهیم و تصمیمات آگاهانه‌ای را در مورد اینکه در کجا تمرکز کنیم، بگیریم، زیرا اگر در GaaS موفق باشیم، در درازمدت موفق خواهیم بود». ” X Defiantکارهای زیادی برای انجام دادن داریم اما توانستیم در مدت کوتاهی 11 میلیون بازیکن جذب کنیم. و با تمام کارهایی که تیم در فصل 1 انجام داد تا تجربیات موجود را بیشتر کند، این تعداد فقط افزایش خواهد یافت. مهم این است که انتخاب درستی داشته باشید و به آن پایبند باشید. ”

وقتی از او پرسیده شد که یوبی سافت به دنبال چه چیزی است، X Defiant Guilmo گفت که بازی هنوز “راه درازی در پیش دارد” و تیم سازنده به همکاری با جامعه برای بهبود بیشتر تجربه ادامه خواهد داد.

او گفت: “خب، من دوست دارم آن را به عنوان یک ورزش الکترونیکی تمام عیار، با به روز رسانی های مداوم، تجربیات مختلف و گیم پلی بهینه ببینم.” اما حقیقت این است که برای یک بازی مانند این، هیچ محدودیتی برای آینده وجود ندارد و ما یک تیم بزرگ داریم که به بازیکنان گوش می دهد و با آنها ارتباط برقرار می کند هنوز راه درازی در پیش است و ما برای مقابله با این چالش هیجان‌زده هستیم.»

X Defiant برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است. اولین فصل از محتوای پس از عرضه شوتر قرار است در 2 جولای منتشر شود. لطفا برای جزئیات اینجا را ببینید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید