XDefiant دوباره به تعویق افتاد، جلسه تست استرس سرور اعلام شد


یوبی سافت از بازی تیراندازی چندنفره آینده رونمایی کرد X Defiant تا پایان این ماه منتشر نخواهد شد. این بازی در ابتدا قرار بود تا پایان این سال مالی منتشر شود، که در 31 مارس 2024 به پایان می رسد، خود یک ضرب الاجل تعیین شده پس از چندین بار به تعویق افتادن در گذشته است.

یوبی‌سافت در یک به‌روزرسانی که در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی X (توئیتر سابق) منتشر شد، گفت که تیم هنوز در حال کار بر روی بهبودهایی در بازی است که نیاز به آزمایش دارد. در آن بیانیه، X Defiant تیم توسعه فاش کرد که در حال آماده سازی یک جلسه تست سرور 12 ساعته بر روی PC، PS5 و Xbox Series X/S هستند.

در پیام یوبی سافت آمده است: «این بازی همیشه در اولویت جامعه بوده است و بازخورد بازیکنان اولویت اصلی ما است. ما امیدوار بودیم تا پایان ماه مارس به صورت زنده پخش شود، اما هنوز پیشرفت هایی وجود دارد که باید قبل از آن آزمایش کنیم.

ما در حال تکمیل آماده سازی برای یک جلسه تست سرور 12 ساعته هستیم که در سرتاسر جهان در PS5، سری Xbox برای به دست آوردن داده های حیاتی برگزار می شود.

این شرکت می تواند تاریخ انتشار را تعیین کند X Defiant پس از جمع آوری بازخورد از بازیکنان در طول جلسات تست سرور. البته تاریخ برگزاری خود این جلسه آزمون هنوز مشخص نشده است.

پس از این آزمایش کوتاه، امیدواریم بتوانیم تاریخ راه اندازی را تایید کنیم و محتوای هیجان انگیزتری را به اشتراک بگذاریم. X Defiant یوبی سافت می گوید: «در آینده، ما باید این را ارائه دهیم.

بر اساس گزارش‌هایی که در اوایل این ماه منتشر شد، به نظر می‌رسد که یوبی‌سافت با توسعه دست و پنجه نرم می‌کند. X Defiant، مدیران در تلاش هستند تا عنوان را کپی از Activision کنند. ندای وظیفه حق امتیاز.

هر بار که شروع می کنید X Defiant این بازی برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود و نسخه‌های PS4 و Xbox One برای آینده برنامه‌ریزی شده است.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید