ایکس باکس فروش بازی ها را برای Xbox Game Pass متوقف نمی کند – فیل اسپنسر


فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، درباره Xbox Game Pass صحبت کرده و می‌گوید عادات مصرف‌کننده در مورد خدمات اشتراک اساساً بر نحوه فروش بازی‌های ایکس‌باکس تأثیر نمی‌گذارد. اسپنسر در اوایل این ماه با The Verge گفت که ایکس باکس فروش بازی های ارائه شده از طریق Game Pass را متوقف نخواهد کرد.

اسپنسر در بیانیه‌ای گفت که خدمات اشتراک یک مدل تجاری «جالب» برای برخی بازی‌ها است و به تنوع انتخاب‌های بازی بازیکنان کمک می‌کند. خرید و مالکیت بازی برای بازیکنان هسته اصلی تجارت این شرکت است.

اسپنسر می‌گوید: «هیچ‌کس تصور پرداخت 15 دلار در ماه را ندارد. ما اشتراک‌ها را یک مدل کسب‌وکار جالب برای انواع خاصی از بازی‌ها و مشتریان خاص می‌دانیم. از دیدگاه من همیشه بخشی از تجارت بوده است، و فکر می‌کنم افرادی که بازی‌ها را خریداری می‌کنند و مالک آن‌ها هستند، برای سال‌ها بخش مهمی از تجارت خواهند بود. آمدن. افزایش.”

اسپنسر سپس ادامه می‌دهد که برای ایکس‌باکس مهم است که به بازیکنان انتخاب‌هایی بدهد که تعیین کنند چگونه بازی کنند و چه بازی کنند.

او می‌گوید: «به همین دلیل است که ما نمی‌بینیم افرادی که بازی‌های انحصاری را با اشتراک انجام می‌دهند یا سعی می‌کنند مردم را از خرید بازی دور نگه دارند.» من آن را دوست دارم، شگفت‌انگیز است، و همچنین دوست دارم وقتی مردم مشترک شوند، ما واقعاً چه هستیم. فکر کردن به این است که افراد بیشتری را به بازی‌های بیشتری برسانند و همه بازیکنانی که می‌خواهند بازی کنند، این است که بازی را آسان کنیم.”

اخیرا، سونی در بیانیه‌ای علیه خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت فاش کرد که اشتراک‌های جدید پلی‌استیشن پلاس (پلی‌استیشن پلاس اکسترا و پلی‌استیشن پلاس دلوکس) از Xbox Game Pass عقب مانده‌اند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید