Xbox قصد دارد بازی‌های بیشتری را در Gamescom – Rumor به نمایش بگذارد


مایکروسافت تعداد زیادی بازی را در نمایشگاه Xbox Game اخیر به نمایش گذاشت، اما طبق گفته های Kinda Funny Games و پارس لیلی از Gamertag Radio، این شرکت همچنان قصد دارد بازی های بیشتری را در Gamescom در ماه آگوست به نمایش بگذارد.

لیلی گفت: “من به شما گفتم که نمایشگاه عالی خواهد بود. و در کمال تعجب، من از چندین نفر در ایکس باکس شنیده ام که می توانستند چیزهای بیشتری را به نمایش بگذارند. به نظر می رسد Gamescom نیز نمایش بزرگی باشد.” در ResetEra.

این افکار منعکس کننده افکار Jez Cordon از Windows Central است که همچنین در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) گفت که مایکروسافت برنامه ریزی بیشتری دارد.

کوردن در ایکس گفت: «نکته بزرگ در مورد Xbox Showcase این است که … این فقط یک نگاه اجمالی از آنچه قرار است اتفاق بیفتد است.

مایکروسافت عناوین زیادی را در این نمایشگاه به نمایش گذاشت، از جمله بازی هایی مانند: Gears of War: E-Day، DOOM: Dark Ages، Starfield: Shattered Universe، و افسانهو غیره باید دید که این شرکت چه بازی‌های دیگری را در Gamescom عرضه کرده است، اما تعجب آور نیست که بدانیم تعداد زیادی از استودیوهای شخص اول در حال توسعه هستند.

ایکس باکس احتمالاً تاریخ انتشار عنوان 2024 را در نمایشگاه Gamescom در ماه آگوست اعلام خواهد کرد، بدون اینکه هنوز برنامه خاصی برای انتشار به طور رسمی اعلام نشده است. Aowed, Towerborne, Ara: History Untold; و Starfield: Shattered Universe.

نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید