ایکس باکس قصد دارد بازی های بیشتری را به پلتفرم های دیگر بیاورد – فیل اسپنسر


فیل اسپنسر، مدیرعامل Microsoft Gaming در مصاحبه ای با IGN در IGN Live 2024 تأیید کرد که عناوین شخص اول ایکس باکس بیشتری به پلتفرم های دیگر راه خواهند یافت. این تایید پس از موفقیت اخیر عناوینی مانند؛ دریای دزد و Hifi rush پس از عرضه بر روی PS5، Obsidian Entertainment زمین و پنتیمنتو نسخه چند پلتفرمی نیز اخیرا منتشر شده است.

اسپنسر در حین صحبت در مورد برنامه های خود برای ارائه پشتیبانی گفت: “ما در آینده شاهد انتشار بازی های خود بر روی پلتفرم های بیشتری خواهیم بود، که فکر می کنیم برای فرنچایزهایی که در حال ساختن هستیم مفید خواهد بود.”

این نشان دهنده انتشار بازی های آینده بر روی PS5 یا Nintendo Switch نیست، اما اخیراً اعلام شده است. DOOM: Dark Ages، به PS5 می آید.

مایکروسافت در ماه‌های اخیر به طور فزاینده‌ای در مورد موضع خود در مورد نسخه‌های چند پلتفرمی روشن شده است. در ماه آوریل، مدیر عامل شرکت ساتیا نادلا گفت که این شرکت “متعهد به ملاقات با بازیکنان در جایی است که آنها هستند، با ارائه بازی های عالی برای افراد بیشتری در دستگاه های بیشتر.” بیشتر بدانید.

با توجه به افشای اطلاعات اخیر، نسخه بازسازی شده در حال حاضر در حال توسعه است. Halo: Combat Evolve در حال حاضر در حال بررسی آن برای PS5 هستیم.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید