ایکس باکس کنترلر نسخه ویژه بخار شبانه را معرفی کرد


مایکروسافت تغییرات رنگ جدیدی را برای کنترلرهای Xbox Series X/S اعلام کرده است. به عنوان بخشی از سری کنترلرهای Vapor، این کنترلر جدید اکنون به عنوان نسخه ویژه Nocturnal Vapor در دسترس است. مایکروسافت طرح رنگ را الهام گرفته از “طبیعت شبانه” توصیف می کند.

مانند سایر کنترلرهای Xbox Series X/S، کنترلر جدید Nocturnal Vapor دارای تمام ویژگی هایی است که انتظار دارید، از جمله قابلیت اتصال به رایانه شخصی، اندروید، iOS، Xbox One و Xbox Series X/S. . مایکروسافت از 40 ساعت عمر باتری (البته بسته به میزان استفاده) در حین بازی از طریق فناوری بی سیم و بلوتوث Xbox برخوردار است.

ایکس باکس با عرضه کنترلرهای جدید غریبه نیست و آنها آن را در ماه فوریه به نمایش گذاشتند. تپه های شنی– کنترلر شناور الهام گرفته شده از یک پایه مخصوص برای شناور شدن در بالای یکی از تپه های شنی در سیاره بیابانی Arrakis استفاده کنید. این شرکت کنترلرهایی را منتشر کرده است که در گذشته بوی پیتزا می دادند.

کنترلر جدید Nocturnal Vapor Special Edition برای پیش‌سفارش در بازارهای ایکس‌باکس منتخب موجود است و قیمت آن 69.99 دلار است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید