Xbox به‌روزرسانی‌های بازی را ارائه می‌کند، در نمایشگاه 11 ژوئن جدید را اعلام می‌کند


تماشای مصاحبه فیل اسپنسر، مدیرعامل Microsoft Gaming با Kinda Funny Xcast بسیار جذاب است. سقوط قرمزاو در مورد جایگاه سوم در بازار کنسول پس از سونی و نینتندو صحبت کرد. میدان ستاره مردم PS5 را نمی فروشند، حتی اگر یک بازی “11/10” باشد.

با این حال، ما در مورد نمایشگاه Xbox Games در ماه ژوئن مثبت هستیم. ابتدا، او تأیید کرد (رونویسی شده توسط VGC) که شرکت از برنامه 12 ماهه ای که تقریباً یک سال پیش تبلیغ کرده بود کوتاهی کرده است. “نه، ما تحویل ندادیم. “حتما” وجود ندارد.” ما تحویل ندادیم ”

حرفه، تاریک کامل، حالت زوال 3، قاچاق، افسانه و Everwild با وجود اینکه سال ها پیش اعلام شد، اما هیچ به روز رسانی دریافت نکرده است. در پاسخ، اسپنسر گفت: «من سعی نمی‌کنم بیش از حد از ویترین اینجا بفروشم، زیرا اگر از طرف دیگر آن را تماشا می‌کردم، سقوط قرمز، دستم را روی کنترلر گذاشتم. این چیزی است که برای اثبات آن به من لازم است.

“اما من بسیار مشتاق ویترین ها هستم زیرا اینطور نیستند. چیزهایی که مردم ندیده اند، بازی های جدید، [and] من برخی از مواردی را که در لیست شما بودند به روز خواهم کرد. ”

اسپنسر همچنین از اینکه ایکس‌باکس چگونه «بازی‌های بزرگ را با کیفیت بالا در هر سه ماهه» منتشر می‌کند هیجان‌زده است. او گفت: «بعد از کاهش سرعت ناشی از کووید، بالاخره همه چیز به هم می‌خورد.» شاید خیلی‌ها قبلاً این سخنرانی را شنیده باشند، اما او اعتراف می‌کند.

“ما هنوز باید خلاقیت را ارائه دهیم، هنوز باید فناوری را ارائه دهیم. هر بازی که ارسال می کنیم برای همه نیست. ما سعی نمی کنیم یک بازی بسازیم تا بر آن تسلط داشته باشیم.”

وقتی به این فکر می‌کنید که استودیوی بازی‌سازی مایکروسافت بر چه چیزی ساخته شده است، خلاقیت‌های متفاوت و مجموعه‌ای بسیار متنوع وجود دارد، اما من آن را دوست دارم. من فکر نمی‌کنم این به تقلید از پلتفرم باشد. [is to] ایجاد نام تجاری ما، شناسایی تنوع چیزی که می سازیم، [which] امیدوارم کمک کند.

“اما ما باید آن را با کیفیت کنیم، باید آن را به موقع انجام دهیم، باید به مردم نشان دهیم که چه چیزی را می بینند. ما باید گیم پلی بازی را نشان دهیم.” بازی های بزرگ در دستان بازیکنان ما.

حداقل، این شرکت به نمایش گیم پلی اختصاص داده شده است، که یک امتیاز مثبت است. میدان ستاره، RPG علمی تخیلی آینده Bethesda. پس از نمایشگاه Xbox Game در 11 ژوئن، میدان ستاره یک Direct با جزئیات، مصاحبه‌های توسعه‌دهنده و فیلم برگزار می‌شود. منتظر به روز رسانی در هفته های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید