فروش Xbox Series X/S در بریتانیا پس از راه اندازی Starfield به طور قابل توجهی افزایش یافت


میدان ستاره برای هیچ کس تعجب نکرد، این یک موفقیت بزرگ بود و به بزرگترین راه اندازی Bethesda در تاریخ با بیش از 6 میلیون بازیکن تبدیل شد. و همانطور که بسیاری انتظار داشتند، انتشار این RPG علمی تخیلی باعث افزایش فروش Xbox Series X/S نیز شد.

در واقع، طبق داده‌های ارائه شده توسط Gfk (از طریق GamesIndustry)، هفته منتهی به 2 سپتامبر بهترین هفته در بریتانیا برای Xbox Series X و S بود، با 76 درصد افزایش فروش در مقایسه با هفته قبل. در سال 2023 برای سخت افزار نسل فعلی مایکروسافت در بریتانیا در دسترس خواهد بود. این در حالی است که هفته بعد یعنی 18 شهریور دومین هفته قوی سال خواهد بود.

میدان ستاره در تاریخ 6 سپتامبر در سراسر جهان راه اندازی شد و حدود یک هفته قبل از آن برای دارندگان نسخه Premium در دسترس بود. در حالی که بازی‌های RPG Bethesda سهم عمده‌ای در افزایش فروش سخت‌افزار ایکس‌باکس داشتند، یکی دیگر از مشارکت‌کنندگان، عرضه مدل Xbox Series S 1TB بود. در واقع، مدل جدید 24 درصد از کل فروش Xbox در بریتانیا در هفته منتهی به 2 سپتامبر و 20 درصد در هفته منتهی به 9 سپتامبر را به خود اختصاص داد.

مقدم بر میدان ستاره همزمان با عرضه، همچنین گزارش شد که فروش Xbox Series X در آمازون در ایالات متحده 1056٪ افزایش یافته است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *