Xbox Series S “چالشی که من حاضرم با آن روبرو شوم” – توسعه دهنده Alaskan Road Hauler


ارزش Xbox Series S از دیدگاه مصرف کننده را نمی توان نادیده گرفت، اما در عین حال، از زمان عرضه آن در سال 2020، بسیاری از توسعه دهندگان سوالاتی را در مورد ضعف های سخت افزاری آن مطرح کرده اند. برخی استدلال می کنند که مشخصات ضعیف این کنسول یک مشکل است. از سوی دیگر، مایکروسافت ادعا می کند که اصلا اینطور نیست.

توسعه‌دهندگان به وضوح در بخش‌های مختلف طیفی قرار می‌گیرند که این بحث به آن مربوط می‌شود، و یکی از استودیوهایی که مایل به انجام چالش بهینه‌سازی برای Xbox Series S است، توسعه‌دهنده بازی آینده است. این استودیو Road است. باربری جاده ای آلاسکا.

در مصاحبه اخیر با GamingBolt، هنگامی که از مایکل پوچینسکی، مدیر اجرایی استودیو Road، در مورد تفاوت‌های میان PS5 و Xbox Series X در بالا، به ویژه پردازنده گرافیکی، پرسیده شد که هر دو کنسول «چالش‌ها و فرصت‌های» خاص خود را دارند. Xbox Series S یکی از مواردی است که توسعه Xbox به آن توجه دارد. اما پوچینسکی می‌گوید این چالشی است که استودیوها از مواجهه با آن خوشحال هستند، حتی اگر سخت باشد. ”

“کاهش کنسول ها به ترافلاپس واقعا هیچ چیز را رعایت نمی کند. شما نمی توانید این پیچیدگی ها را در یک عدد قرار دهید. آنها چالش ها و فرصت های خاص خود را دارند. به عنوان مثال، دو نسخه ایکس باکس وجود دارد، S و X، که باید برای آن بهینه سازی کنید، و Xbox و PS5 نه تنها مکمل بازی ها هستند، بلکه موارد مورد انتظار یا حداقل توصیه شده توسط پلتفرم را نیز تکمیل می کنند. ما ویژگی های منحصر به فردی داریم که باید آنها را توسعه دهیم، اما در در عین حال، هر دو فرصت‌های منحصربه‌فردی را به ارمغان می‌آورند و پلتفرم‌های عالی برای توسعه هستند. بزرگترین چالش برای ما Xbox Series S است، اما این به این دلیل است که این چالشی است که ما از مواجهه با آن خوشحالیم.»

بحث‌ها پیرامون Xbox Series S در هفته‌های اخیر دوباره داغ شده است و لارین استودیو اعلام کرد: دروازه بالدر 3 راه اندازی ایکس باکس به تعویق افتاده بود زیرا استودیو با مشکلات فنی در هنگام بهینه سازی Co-op تقسیم صفحه برای کنسول های ضعیف تر مواجه شده بود. اما اخیراً، لاریان تأیید کرد که RPG مورد تحسین منتقدان برای Xbox Series X/S در سال 2023 عرضه خواهد شد و نسخه Series S به پشتیبانی از Co-op محلی پایان می‌دهد.

فیل اسپنسر، مدیرعامل مایکروسافت گیمینگ نیز اخیراً در مورد این موضوع صحبت کرد و اظهار داشت که “جهان به این فکر نمی کند” که این شرکت به پشتیبانی از Xbox Series S پایان دهد.

باربری جاده ای آلاسکا در تاریخ 18 اکتبر برای PC در دسترس خواهد بود. نسخه های PS5 و Xbox Series X/S نیز در حال توسعه هستند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *