از اوایل سال 2022، Xbox Series S 75 درصد از دارندگان Xbox Series X/S را به خود اختصاص داده است.


درز اسناد دادگاه در مورد پرونده اخیر مایکروسافت علیه FTC در چند روز گذشته بر چرخه اخبار غالب بوده است و اطلاعات جدید بیشتری هنوز در دست است. به عنوان مثال، همچنین مشخص شد که دو کنسول نسل فعلی ایکس‌باکس مایکروسافت کمتر (و ارزان‌تر) حداقل در اوایل سال گذشته، سهم بازار بسیار بیشتری نسبت به کنسول‌های مشابه خود داشتند.

این در سندی که اخیراً فاش شده است (که توسط IGN مشاهده شده است) به تفصیل آمده است که از اوایل سال 2022، 74.8٪ از همه دارندگان Xbox Series X/S به جای Xbox Series X یک Xbox Series S دارند. مشخص شد که چنین بوده است. جالب توجه است که مت Piscatela از Circana و دانیل احمد از Niko Partners، تحلیلگران صنعت هر دو به IGN گفتند که در برآورد آنها، اگرچه Xbox Series S همچنان محبوب‌ترین کنسول باقی مانده است، اما بیان می‌کند که تقسیم بین دو کنسول تقریباً نزدیک به 50/50 است.

البته در اینجا عوامل مختلفی دخیل هستند. اگرچه Xbox Series S از نظر سخت‌افزار دستگاه بسیار پایین‌تری است، اما همچنان یک گزینه جذاب برای مصرف‌کنندگان باقی می‌ماند (حتی اگر بسیاری در صنعت حتی اگر کسی در مورد یک مشکل سخت‌افزاری صحبت کند (طبیعی از منظر توسعه).

همچنین شایان ذکر است که در سال‌های پس از عرضه سری Xbox. با این حال، دومی در عرضه بسیار بهتر بود. اولی سابق بود که منجر به افزایش قابل توجهی در فروش شد. بنابراین، اگر پیش‌بینی‌های تحلیل‌گر فوق‌الذکر به شرح زیر باشد، منطقی است که شکاف بین این دو به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. درست.

برخی اخبار داغ دیگر نیز در نتیجه افشای اطلاعات اخیر مایکروسافت منتشر شده است. این شامل برنامه های اولیه شرکت برای کنسول نسل بعدی ایکس باکس هیبریدی ابری، به روز رسانی تمام دیجیتالی Xbox Series X میان نسل و یک کنترلر Xbox جدید است.شامل بازخورد لمسی، و تمام محتوای عناوین آینده Bethesda است سقوط 3 بازسازی شده، جدید عذاب بازی ها و غیرهنویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید