به‌روزرسانی سپتامبر Xbox با پشتیبانی از نرخ نوسازی متغیر، پخش جریانی اختلاف را برای کنسول‌ها به ارمغان می‌آورد.


مایکروسافت اعلام کرده است که آپدیت ماه سپتامبر برای کنسول های ایکس باکس، قابلیت استریم بازی ها را به Discord اضافه می کند. این اعلامیه نشان می‌دهد که این ویژگی جدید برای Xbox Series X/S و Xbox Oneهای قدیمی‌تر نیز در دسترس خواهد بود.

پیوند دادن حساب Discord خود به حساب Xbox به شما امکان می دهد مستقیماً از کنسول خود به کانال های صوتی در سرورهای Discord بپیوندید. یک دکمه جدید “Stream Game” به شما امکان می دهد گیم پلی خود را مستقیماً در اتاق صدای Discord خود پخش کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های اصلی به‌روزرسانی جدید، فعال کردن نرخ‌های نوسازی متغیر برای کنسول‌های Xbox Series X/S است که به صفحه‌نمایش متصل شده‌اند که امکان نرخ تازه‌سازی بالاتر را فراهم می‌کند. بازیکنان می توانند این ویژگی را از طریق تنظیمات Xbox Series X/S فعال کنند و می توانند از آن با نمایشگرهایی استفاده کنند که از HDMI-VRR یا AMD FreeSync Premium Pro پشتیبانی می کنند.

این به‌روزرسانی شامل صفحه‌ای جدید برای مشاهده و بازخرید پاداش‌ها، گزینه جدید Ask to Join Game برای عناوین چندنفره، انتشار کامل ویژگی جدید Xbox Audio Reporting برای جلوگیری از تقلب و موارد دیگر است. سایر ویژگی‌های رابط کاربری جدید نیز گنجانده شده‌اند. در Xbox Voice Chat.

به‌روزرسانی ماه سپتامبر Xbox هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد، اما انتظار می‌رود که به‌روزرسانی‌ها در طول ماه عرضه شوند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *