Xbox Live Gold در سپتامبر بازنشسته شد و Xbox Game Pass Core جایگزین شد – شایعه


ایکس باکس لایو از زمان وجودش در اکوسیستم ایکس باکس مایکروسافت نقش محوری داشته است، اما اهمیت آن قطعا در سال های اخیر کاهش یافته است، عمدتاً به دلیل ظهور Xbox Game Pass به عنوان یک ستون اصلی استراتژی بازی مایکروسافت. در حال کاهش است. چند سال پیش، در مارس 2021، برند ایکس باکس لایو متوقف شد و اشتراک طلایی ایکس باکس لایو تنها چیزی بود که باقی مانده بود، اما اکنون حتی این اشتراک نیز از بین رفته است، زیرا به طور مکرر افشاگری ها ادعا می کنند که حتی آن نیز از بین رفته است. چند سال گذشته.

این بر اساس گزارشی است که اخیراً در Windows Central منتشر شده است، که ادعا می کند Xbox Live Gold در ماه سپتامبر به طور کامل بازنشسته می شود و با لایه اشتراک جدید Xbox Game Pass جایگزین می شود. این گزارش که به نظر می رسید زودتر از موعد منتشر شده بود، به سرعت حذف شد، اما قبل از اینکه وب سایت کره ای cafe.naver محتویات و اسکرین شات های آن را بگیرد که به نظر می رسید وجود سطح جدید Game Pass را تایید کند، حذف شد (شما می توانید آن را در زیر مشاهده کنید. ).

طبق گزارش‌ها، از اول سپتامبر، Xbox Live Gold بازنشسته می‌شود و Xbox Game Pass Core جایگزین آن می‌شود. این یک ردیف جدید از خدمات اشتراک است و ارزان ترین آن با 9.99 دلار در ماه، مانند Xbox خواهد بود. قیمت اشتراک ماهانه فعلی Live Gold.

طبق گزارش‌ها، سطح اصلی شامل دسترسی به بازی چند نفره آنلاین برای عناوین غیر رایگان و همچنین امتیازات و تخفیف‌های اعضا است که توسط سایر سطوح Game Pass نیز ارائه می‌شود. همه اشتراک‌های Xbox Live Gold در تاریخ ۱ سپتامبر به‌طور خودکار به اشتراک‌های Xbox Game Pass Core تبدیل می‌شوند، اما همه بازی‌هایی که به‌صورت رایگان از طریق Games with Gold دریافت می‌کنید در حساب شما باقی خواهند ماند.

در مورد آن، گزارش ها می گویند که این بازی همچنین جایگزین Games با Gold خواهد شد، که هر ماه بازی های رایگان جدیدی را به مشترکین ارائه می دهد. ظاهراً قرار است در 9 سپتامبر بازنشسته شود، اما در عوض Xbox Game Pass Core را ارائه می‌کند، که در عوض کتابخانه‌ای از بیش از 25 بازی رایگان را به اعضا ارائه می‌دهد که طبق گزارش‌ها پس از راه‌اندازی به گسترش آن ادامه خواهد داد.

در زمان راه اندازی، گفته می شود که بازی نهایی شامل Among Us, Descenders, Dishonored 2, DOOM Eternal, Fable Anniversary, Fallout 4, Fallout 76, Forza Horizon 4, Gears 5, Grounded, Halo 5: Guardians, Halo Wars 2, Hellblade: Senua’s Sacrifice, Human Fall, Flait and the Will of the Wisps, Psychonauts 2, State of Decay 2, و The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited.

مایکروسافت هنوز به طور رسمی این موضوع را اعلام نکرده است، اما این امکان وجود دارد که اطلاعات دقیق در مورد تغییرات آتی زودتر اعلام شود.

ماه گذشته، مایکروسافت افزایش قیمت اشتراک های Xbox Game Pass و Xbox Game Pass Ultimate و همچنین قیمت Xbox Series X را در چندین بازار به جز ایالات متحده، ژاپن، شیلی، برزیل و کلمبیا اعلام کرد. در همین حال، اوایل این ماه، تایید شد که مایکروسافت یک معامله ارجاعی 1 دلاری را برای PC Game Pass و Xbox Game Pass Ultimate مجدداً معرفی کرده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *