Xbox با Avowed، Towerborne و موارد دیگر به Gamescom بازگشت


با پایان یافتن فصل رویدادهای تابستانی، Gamescom به ویترین بزرگ بعدی در تقویم‌های همه تبدیل می‌شود. اگرچه هنوز چند ماه دیگر باقی مانده است، اما جزئیات در مورد آنچه که در Gamescom انتظار می رود در حال آشکار شدن است.

به عنوان مثال، مایکروسافت تایید کرده است که در نمایشگاه Gamescom امسال شرکت خواهد کرد، همانطور که در افشاگری های اخیر پیشنهاد شده است. این رویداد که از 21 تا 25 آگوست برگزار می شود، بزرگترین غرفه مایکروسافت تا کنون در Gamescom را با مجموعه کاملی از عناوین این شرکت برگزار می کند. در اینجا عناوین ایکس باکس شخص اول تایید شده برای Gamescom تا کنون آمده است: Aowed، Ara: History Untold، Towerborne، Diablo 4: Vessel of Hatred، World of Warcraft: The War In, و عصر اسطوره: بازگوییچنین. کتیبه های بزرگ آنلاین و سقوط 76 نیز به اشتراک گذاشته خواهد شد.

البته برخی از عناوین فوق الذکر (به طور خاص، استخوان برج و حرفه) به طور رسمی برای اکران در سال 2024 برنامه ریزی شده است، اما تاریخ انتشار مشخصی مشخص نشده است. بنابراین به احتمال زیاد مایکروسافت تاریخ انتشار را در Gamescom اعلام خواهد کرد.

تاکنون، یوبی‌سافت و THQ Nordic نیز تایید کرده‌اند که در گیمزکام امسال شرکت خواهند کرد. با این حال، از سوی دیگر، پلی استیشن و نینتندو از شرکت در این رویداد صرف نظر خواهند کرد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید