ایکس باکس تیم جدیدی را ایجاد می کند که به حفظ بازی اختصاص دارد


از بازی‌هایی که بدون اطلاع کمی از فروشگاه‌ها حذف می‌شوند، تا آفلاین بودن دائمی ویترین کنسول‌های قدیمی‌تر، تا تجربه‌هایی که با از کار افتادن سرورها تقریباً غیرقابل پخش می‌شوند، فهرست چیزهایی که حفظ بازی‌ها را تهدید می‌کنند ادامه دارد. این یک دوره زمانی بسیار طولانی بوده است، اما تعداد کمی از منتخب در حال برداشتن گام های چشمگیر برای مبارزه با آن هستند.

به ویژه، در طول یک دهه گذشته (یا بیشتر)، مایکروسافت مسئولیت سازگاری با نسخه های قبلی را بر عهده داشته است، و همچنان به آوردن بازی های بیشتری از کنسول های Xbox قدیمی به سخت افزار فعلی در قالب کاملاً قابل پخش ادامه داده است. در واقع، این شرکت اکنون با ایجاد یک تیم اختصاصی، این تلاش ها را رسمی می کند.

همانطور که توسط Windows Central گزارش شده است، در ایمیلی که اخیرا برای کارمندان ایکس باکس ارسال شده، سارا باند، رئیس ایکس باکس گفت که این شرکت متعهد به حفظ بازی‌ها و ادامه تلاش‌های سازگاری به عقب و جلو است. او اعلام کرد که تیمی را تشکیل داده است.

باند گفت: «ما تیم جدیدی را گردآوری کرده‌ایم که بر روی حفظ بازی متمرکز شده است، که برای همه در ایکس‌باکس و خود صنعت مهم است. ما همچنان متعهد هستیم که تاریخچه قوی خود را در ارائه سازگاری به عقب برای بازیکنانمان بسازیم تا یک کتابخانه عالی از بازی های ایکس باکس را برای نسل های آینده از بازیکنان ارائه دهیم تا از آنها لذت ببرند.

Windows Central گزارش می‌دهد که مایکروسافت در رابطه با نمایشگاه بازی‌های Xbox که در 9 ژوئن در 9 ژوئن برگزار می‌شود، «بیشتر برای اشتراک‌گذاری» در مورد سازگاری با نسخه‌های قبلی و برنامه‌های حفظ بازی دارد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید