Xbox یک نمایشگاه برای اوایل سال 2023 برنامه ریزی کرده است – شایعه


سکوت رادیویی مایکروسافت در چند ماه گذشته در رابطه با پروژه‌های آتی این روزها به نگرانی بزرگی برای طرفداران ایکس‌باکس تبدیل شده است، اما نشانه‌هایی وجود دارد که اعلامیه‌ها و به‌روزرسانی‌های جدیدی از سوی این شرکت به زودی ارائه می‌شود. آینده.

طبق گزارش اخیر روزنامه‌نگار Jez Corden، شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی نوعی رویداد Xbox در چند ماه آینده است و شایعه جدید دیگری نیز همین موضوع را نشان می‌دهد. در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست ایکس‌باکس دو، رند الثور، یکی از اعضای مشهور Xbox گفت که دو منبع مستقل به او گفته‌اند که مایکروسافت در حال نهایی کردن برنامه‌های خود برای نمایش در اوایل سال ۲۰۲۳ است. از آنجایی که هنوز “غیرقابل تایید” است، به نظر می رسد که هنوز جزئیات خاصی منتشر نشده است.

اخیراً، اندکی پس از The Game Awards، آرون گرینبرگ، مدیر ایکس‌باکس، گفت که این شرکت برای سال 2023 نمایشگاه‌های «بسیاری» برنامه‌ریزی کرده است. Forza Motorsport برای بهار 2023 برنامه ریزی شده است، سقوط قرمز چه زمانی میدان ستاره با هدف انتشار در نیمه اول سال.

فراتر از آن، مایکروسافت چندین بازی تایید شده در حال توسعه دارد که برای مدتی طولانی هیچ به روز رسانی قابل توجهی (یا هیچ) دریافت نکرده اند. افسانه، اجتناب شده، تاریک کامل، قاچاق، حماسه Senua: Hellblade 2، بیشتر. اینکه آیا در آینده نزدیک بیشتر از این بازی ها خواهیم شنید یا نه، باید دید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید