ایکس باکس یک دنباله اسرارآمیز دارد که توسعه آن ممکن است 10 سال طول بکشد.


توسعه یک بازی AAA یک کار بزرگ است و در طول سال ها با سرعت ثابتی به رشد خود ادامه داده است و به طور متوسط ​​4-6 سال طول می کشد تا توسعه یک پروژه جدید تکمیل شود. با این حال، به نظر می رسد برخی از پروژه های در حال انجام بیشتر طول بکشد.

همانطور که استفان توتیلو، روزنامه نگار در توییتر به اشتراک گذاشته است، در سندی که مایکروسافت اخیراً در مورد خرید اکتیویژن بلیزارد منتشر کرده است، مایکروسافت می گوید که در مورد مدت زمان لازم برای توسعه عنوان AAA صحبت می کند. یک فرنچایز جدید که در حال حاضر در حال توسعه است ممکن است تا 10 سال طول بکشد تا به طور کامل توسعه یابد.

نام عنوان و فرنچایز تغییر یافته است، بنابراین مشخص نیست که کدام بازی در اینجا ذکر شده است.طومارهای بزرگ ۶در سال 2018 اعلام شد، در حال حاضر هنوز در مرحله نمونه اولیه است و به احتمال زیاد به این زودی ها به فروش نمی رسد.

در همین حال،افسانهوتاریک کاملاین همچنین نمونه‌ای از یک قسمت جدید برای فرنچایز مایکروسافت است که مدتی است در دست ساخت است و به نظر نمی‌رسد در حال حاضر انتشار آن نزدیک باشد.دنده 6.

در هر صورت، یک چرخه ده ساله کمی نگران کننده به نظر می رسد، علیرغم اینکه چرخه های توسعه برای اکثر بازی های AAA در عصر امروز چقدر طولانی و پیچیده است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید