عناوین بیشتری از Xbox Game Showcase از 10 ژوئن معرفی خواهند شد


مایکروسافت در حال آماده شدن برای برگزاری نمایشگاه Xbox Game Showcase در 9 ژوئن در ساعت 10 صبح به وقت PDT است و اولین نگاهی به عناوین Xbox Game Studios، Activision Blizzard و Bethesda دارد. call of duty black ops 6 دایرکت بلافاصله بعد از آن اتفاق خواهد افتاد، اما در مورد سایر محتوای پس از نمایش چطور؟

پست جدید ایکس باکس وایر نشان می‌دهد که پادکست رسمی ایکس‌باکس یک «قسمت ویژه» خواهد داشت که به‌روزرسانی‌ها و «اطلاعات بیشتر» درباره بازی‌های موجود در ویترین را ارائه می‌کند. این مطالب از 10 ژوئن به مدت یک هفته توزیع خواهد شد و همچنین دارای مقالات اختصاصی خواهد بود. طرفداران می توانند پس از نمایش اصلی منتظر جزئیات بیشتری باشند.

Xbox Game Showcase با کیفیت 4K/60 FPS در کانال‌های رسمی Xbox، Bethesda و Activision پخش خواهد شد و به زبان‌های مختلف از عربی (MSA)، مجارستانی، اندونزیایی، ژاپنی، لتونیایی و پرتغالی تا تامیلی و تایلندی در دسترس خواهد بود. شامل پشتیبانی از زیرنویس برای ده ها زبان، از چینی، زولو، آلمانی، و چینی (سنتی و هنگ کنگ).

عنوان Perfect Dark، DOOM: Dark Age و دنده 6 شنیده ها حاکی از آن است که در کنار آثاری که اکران آنها در سال جاری تایید شده است ظاهر خواهد شد. آوود، ایندیانا جونز و دایره بزرگ، و Starfield: Shattered Universeمنتظر پخش زنده این مراسم باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید