Xbox Game Showcase 2 ساعت طول می کشد و حدود 30 بازی را ارائه می دهد – شایعه


نمایشگاه Summer Game Fest اولین بار در هجوم اعلامیه های بازی های ویدیویی این ماه است، اما نمایشگاه Xbox Games احتمالاً توجه بیشتری را به خود جلب می کند.مایکروسافت بخشی از The Initiative است. تاریک کامل.

صرف نظر از آنچه شما انتظار دارید، این ویترین ظاهراً بسیار بزرگ است. جف گراب از Giant Bomb در Kinda Funny Gamescast فاش کرد که شنیده است که ویترین “دو ساعت” خواهد بود و “حدود 30 بازی” را در خود دارد. او افزود: «حداقل برخی از آنها بازی‌هایی هستند که قبلاً نامشان را نشنیده‌اید.

اغلب شایعه می شود دنده 6مشخص نیست که چه عناوین منتشر نشده دیگری ظاهر خواهند شد. شایعات حاکی از آن است که یکی از عناوین فرست پارتی که در ویترین نمایش داده می شود نیز در همان روز عرضه خواهد شد، اما مشخص نیست که آیا این یک بازی از قبل اعلام شده است یا خیر.

عصر اژدها: Dreadwolf جیسون شرایر از بلومبرگ پیشنهاد کرد که می تواند نام جدیدی باشد. البته، مایکروسافت احتمالاً بازی هایی مانند: 33 جاودانه، ایندیانا جونز و دایره بزرگ، اعتراف شده، Starfield: Shattered Space، South of Midnight، Clockwork Revolution بیشتر. call of duty black ops 6 سپس یک پیام مستقیم اختصاصی دریافت خواهید کرد.

Xbox Game Showcase در 9 ژوئن ساعت 10 صبح به وقت محلی پخش خواهد شد و پادکست رسمی Xbox به روز رسانی های بیشتری را در آخر هفته از 10 ژوئن ارائه خواهد کرد. در ضمن، منتظر به روز رسانی ها باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید