Xbox Games Showcase 2023 بیش از 92 میلیون بازی دارد


مایکروسافت اعلام کرد که بازی Xbox Game Showcase که در ماه ژوئن به صورت زنده پخش شد، به پربیننده ترین نمایش Xbox در تمام دوران تبدیل شد. طبق این اعلامیه، این نمایش از زمان عرضه در ماه ژوئن تاکنون بیش از 92 میلیون بیننده داشته است که 38 درصد افزایش بیننده را نسبت به نمایشگاه Xbox Game 2022 نشان می دهد.

نمایشگاه Xbox Game امسال چندین بازی را به نمایش گذاشت، از جمله: Forza Motorsport، Hellblade 2: Senua’s Saga، افسانه، جنوب نیمه شب، پذیرفته، و انقلاب ساعتی، در میان بسیاری از عناوین دیگر. بلافاصله پس از ویترین، توضیحات مفصلی در مورد RPG جدید که مدت ها منتظر آن بودیم برگزار شد. میدان ستاره.

طبق گزارش ها، ایکس باکس در ماه آگوست برای Gamescom به آلمان می رود، جایی که بزرگ ترین غرفه ای را که ایکس باکس تا به حال در این رویداد به نمایش گذاشته است، راه اندازی خواهد کرد.

اوایل این هفته، مایکروسافت Xbox Game Pass Core را معرفی کرد، جایگزینی برای سرویس اشتراک طولانی مدت Xbox Live Gold. این سرویس جدید 9.99 دلار در ماه یا 59.99 دلار در سال هزینه دارد و به بازیکنان امکان دسترسی به چند نفره و بیش از 25 بازی را می دهد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *