استودیوی بازی‌سازی ایکس‌باکس در حال کار روی «ده‌ها بازی» با شرکای خارجی است


مجموعه استودیوهای شخص اول مایکروسافت حداقل قابل توجه است. نه تنها به دلیل اندازه آن، بلکه به دلیل تبار بسیاری از توسعه دهندگان در بخش اول استودیو بازی Xbox. با این حال، در همان زمان، مایکروسافت همچنین در حال کار بر روی عناوین انحصاری آینده با شرکای شخص ثالث خارجی است که تحت پرچم استودیوی بازی Xbox منتشر خواهند شد.

در واقع، این شرکت در حال حاضر در حال توسعه بیش از دوازده بازی با همکاری شرکای خارجی است. این را کریستین کاکس، مدیر عملیات بازی زنده در استودیوی بازی‌سازی ایکس‌باکس مایکروسافت، می‌گوید که در ویدئویی که اخیراً توسط این شرکت (از طریق Wccftech) آپلود شده است، این موضوع را تایید کرده است.

کاکس گفت: “پروژه های زیادی وجود دارد که ما در حال حاضر روی آنها کار می کنیم، ما بیش از دوازده بازی داریم که در حال حاضر روی آنها کار می کنیم.” هر یک از این پروژه ها کاملا منحصر به فرد هستند و ما به روشی کاملا سفارشی به آنها برخورد می کنیم.

بسیاری از این بازی ها قبلاً به طور رسمی اعلام یا تایید شده اند که در حال توسعه هستند، از جمله بازی های استودیو Avalanche. کالای قاچاق، استودیو Asobo شبیه ساز پرواز مایکروسافت 2024، بازی های اکسید آرا: تاریخ ناگفته، Stoic Studio’s استخوان برج.

Gears of War: Judgment و خارجی ها توسعه دهنده People Can Fly نیز روی آن کار می کند ماوریک پروژهدر همین حال، هیدئو کوجیما و تیمش در کوجیما پروداکشنز نیز در حال کار بر روی عناوین انحصاری ایکس باکس بومی ابری هستند. مصرف بیش از حد.

در همین حال، اطلاعات فاش شده نشان می دهد که IO Interactive دارای نقش RPG اکشن چند نفره است پروژه فانتزی این نیز یک بازی Xbox Game Studio است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *