Xbox Game Pass Base Tier با Xbox Game Pass Standard جایگزین می شود و شامل بازی های روز راه اندازی نمی شود


طبق اطلاعات فاش شده، مایکروسافت تأیید کرده است که تمام برنامه‌های Game Pass افزایش قیمت خواهند داشت، اما Windows Central گزارش می‌دهد که سرویس اشتراک نیز تغییرات بسیار مهمی ایجاد خواهد کرد.

با توجه به افشای اطلاعات فوق، مایکروسافت همچنین سطح جدیدی از خدمات اشتراک را معرفی خواهد کرد. این سرویس که Xbox Game Pass Standard نامیده می شود، جایگزین ردیف پایه Xbox Game Pass برای کاربران کنسول می شود و ماهانه 14.99 دلار هزینه دارد. همچنین شایان ذکر است که عناوین منتشر شده در تاریخ انتشار شامل نمی شوند. این بدان معنی است که تنها راهی که مشترکین Game Pass می توانند در همان روز به عنوان دسترسی پیدا کنند، اشتراک در سطح Ultimate یا PC است.

بنابراین، اگر قبلاً در سطح کنسول پایه مشترک شده باشید، طبق گفته مایکروسافت، اعضای فعلی Xbox Game Pass می توانند اشتراک خود را تا زمان انقضا بدون تغییر نگه دارند؟ با این حال، از 10 ژوئیه، مشترکین جدید دیگر نمی توانند سطح پایه Game Pass را انتخاب کنند.

تاریخ انتشار مشخصی برای Xbox Game Pass Standard در حال حاضر مشخص نیست، اما مایکروسافت گفته است که سطح جدید “در ماه های آینده” در دسترس خواهد بود، به این معنی که مشترکین جدید Game Pass در کنسول این کار را انجام می دهند. این بدان معنی است که هیچ گزینه دیگری به جز در حال حاضر لایه Core یا Ultimate.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید