Xbox exec از ویژگی های دستی احتمالی مانند Quick Resume در ویندوز 11 صحبت می کند


طبق گزارش The Verge، در جریان رویداد راه اندازی Asus ROG Ally، رئیس دستگاه Xbox Roanne Sones در مورد بهبودهای ویندوز 11 صحبت کرد که به نفع بازی های دستی است. این شامل ویژگی هایی است که قبلاً در Xbox Series X/S و همچنین رقیب Asus ROG Allly Steam Deck – Quick Resume موجود است.

سوانز گفت: «این ما را به سمت سکو سوق می دهد. «درباره ایده شروع با رایانه شخصی و صرفاً تمایل به گرفتن عکس چه فکر می کنیم؟ [the ROG Ally] شما می خواهید با آنها باشید، از جایی که ترک کردید ادامه دهید و آماده رفتن باشید. ”

فقدان ویژگی رزومه سریع یکی از شکایات در چند بررسی اولیه از Asus ROG Ally بود، زیرا این دستگاه به خوبی از توانایی بازیکنان برای تعلیق فوری بازی و از سرگیری آن بعدا استفاده می کند. فقط یک دکمه را فشار دهید.

چنین ویژگی‌هایی در حال حاضر در ویندوز 11 موجود نیستند، اما طبق گزارش‌ها، مایکروسافت در حال آزمایش کردن ویژگی‌های دستی محور به سیستم عامل است. در ماه آوریل، ویدیویی از مایکروسافت هکاتون در سپتامبر 2022 نشان داد که توسعه دهنده ایده ای برای یک رابط بازی محور برای سیستم عامل ارائه می دهد.

خود مایکروسافت هیچ اعلامیه واقعی ارائه نکرده است، اما این واقعیت که Xbox Game Pass را با Asus ROG Allly خود به شدت تحت فشار قرار می دهد، نشان می دهد که ویندوز 11 به روزرسانی هایی برای توقف برخی از ویژگی های بازی دستی خواهد داشت. این خطنویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید