پخش دیجیتال Xbox برای 21 سپتامبر در TGS 2023 تنظیم شده است


نمایش بازی توکیو قرار است اواخر این ماه در 21 سپتامبر آغاز شود و در چند روز آینده، چندین شرکت بزرگ در مورد بزرگترین نسخه های آینده خود صحبت خواهند کرد. قرار گرفتن مایکروسافت در این لیست چندی پیش تایید شد، اما اکنون این شرکت جزئیات بیشتری در مورد آنچه که قصد دارد برای این رویداد انجام دهد، فاش کرده است.

مایکروسافت پخش دیجیتال Xbox را اعلام کرده است که در ساعت 6:00 عصر به وقت ژاپن / 9:00 صبح UTC / 2:00 PM PDT پخش می شود. این رویداد دارای «به‌روزرسانی‌های پیشرفت» از استودیوی بازی‌سازی Xbox و Bethesda Softworks و همچنین «مجموعه‌ای خلاقانه از بازی‌های سازنده‌هایی است که عمدتاً در ژاپن و سراسر آسیا مستقر هستند».

در همین حال، مایکروسافت می‌گوید که بازی‌های جدیدی را نیز برای Xbox Game Pass معرفی خواهد کرد. پخش ها به زبان های ژاپنی، انگلیسی، کره ای، چینی ساده شده، چینی سنتی، مالایی، تایلندی، ویتنامی، اندونزیایی، فرانسوی، آلمانی و اسپانیایی کاستیلی در دسترس هستند.

ما هنوز نمی دانیم که مایکروسافت دقیقاً چه چیزی را در طول پخش اعلام می کند، اما شانس زیادی برای شنیدن اطلاعات بیشتر وجود دارد. فانتزی نهایی 14 نسخه ایکس باکس مورد انتظار برای عرضه بهار سال آینده برنامه ریزی شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید