Xbox Developer Direct با Shadow Drop دیگر – شایعه باز می گردد


در ژانویه 2023، مایکروسافت با استفاده از روش Nintendo Direct با Xbox Developer Direct خود تهاجمی شد و موارد زیر را معرفی کرد: پاییز قرمز، Forza Motorsport، و افسانه ماین کرافت، با اعلام و افت سایه Hifi rush. جالب اینجاست که به نظر می رسد این شرکت برنامه های مشابهی برای سال 2024 دارد.

این از سوی YouTuber اسپانیایی eXtas1s است که ادعا می‌کند مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی دیگری برای ارائه مستقیم Developer است. طبق گزارش ها، این شرکت قصد دارد بازی های زیر را به نمایش بگذارد: حماسه Senua: Hellblade 2 و استخوان برج این رویداد ادعا می کند که: روان‌نوردان همچنین انتظار می رود که بازی بعدی توسعه دهنده Double Fine Productions نیز معرفی شود.

این افشاگر در ادامه ادعا می کند که بازی ها نیز در این رویداد سایه انداخته خواهند شد. Hifi rush پارسال بود با این حال، ممکن است تفاوت های جزئی وجود داشته باشد، بنابراین بازی مورد بحث می تواند در عرض چند هفته پس از معرفی در رویداد منتشر شود، نه در همان روز. با توجه به eXtas1s، این افشاکننده حدس می‌زند که بازی مورد بحث، پروژه فوق‌الذکر Double Fine خواهد بود. کوره، مایکروسافت سال گذشته یک علامت تجاری ثبت کرد.

اگر این شرکت واقعاً قصد دارد رویدادی را در ژانویه (مانند سال گذشته) برگزار کند، نباید زمان زیادی از اعلام رسمی آن بگذرد. منتظر بروزرسانی های بیشتر در روزهای آینده باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید