چند بازی شخص اول به زودی برای توسعه دهنده ایکس باکس عرضه می شوند – شایعه


سال گذشته، مایکروسافت Xbox Developer Direct را راه اندازی کرد و عناوین 2023 از جمله: Forza Motorsport، Red Fall و افسانه ماین کرافت در حالی که سایه می افتد Hifi rush. شایعه شده است که امسال (و احتمالاً در سایه سقوط) بازخواهد گشت، اما به نظر می رسد که می تواند زودتر اعلام شود.

خودی مشهور Klobrille شروع به کنایه زدن “Better Things to Talk About Soon” در موضوع Xbox ResetEra کرد. هنگامی که از Direct پرسیده شد، آنها گفتند که انتظار دارند این کاهش به 14 ژانویه نزدیک تر از 25 ژانویه باشد و “حتی می تواند بهتر از سال گذشته باشد.” آن‌ها از Shadow Drop بی‌اطلاع هستند، اما هیجان آن‌ها از «طراوت خود فرمت علاوه بر نمایش بازی‌ها» ناشی می‌شود.

طبق گزارش‌ها، بازی‌های فوق‌الذکر شامل «چند عنوان فرست‌پارتی» خواهند بود، اما انتظار نمی‌رود که بازی‌های Activision Blizzard به Game Pass عرضه شوند. Jez Corden از Windows Central نیز توییت کرد که “فردا ممکن است اخبار مثبتی وجود داشته باشد”، بنابراین به احتمال زیاد Direct به زودی اعلام خواهد شد.

مایکروسافت علاوه بر معرفی عناوین شخص اول، احتمالاً عناوینی مانند: دریای دزد شایعات اخیر نشان می دهد که این بازی برای پلی استیشن و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. مثل همیشه منتظر به روز رسانی ها باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید