کنسول های ایکس باکس و نوار بازی ویندوز دیگر به کاربران اجازه نمی دهند اسکرین شات ها و کلیپ ها را در توییتر به اشتراک بگذارند


با توجه به تغییرات اخیر در نحوه عملکرد API توییتر، مایکروسافت امکان اشتراک‌گذاری اسکرین‌شات‌ها و کلیپ‌ها را در کنسول‌های Xbox و Game Bar در ویندوز غیرفعال کرده است.

بازیکنان همچنان می‌توانند اسکرین‌شات‌ها و کلیپ‌ها را بگیرند و آن‌ها را در پلتفرم‌های دیگر به اشتراک بگذارند، اما حساب رسمی ایکس‌باکس توییتر نشان داد که آنها توانایی اشتراک‌گذاری آن‌ها را در توییتر غیرفعال کرده‌اند.

با این حال، ایکس‌باکس می‌گوید بازیکنان همچنان می‌توانند از برنامه‌های ایکس‌باکس در اندروید و iOS برای اشتراک‌گذاری اسکرین‌شات‌ها و کلیپ‌ها در پلتفرم مورد نظر خود، از جمله توییتر، استفاده کنند. حساب رسمی ایکس باکس توییتر همچنین یک “درس سریع” در مورد اینکه چگونه کاربران می توانند عکس های خود را از طریق برنامه موبایل ایکس باکس به اشتراک بگذارند ارائه می دهد.

مایکروسافت بیانیه‌ای رسمی مبنی بر اینکه چرا اشتراک‌گذاری توییتر را در پلتفرم خود غیرفعال کرده است، منتشر نکرده است، اما احتمالاً به دلیل تغییرات در ساختار قیمت‌گذاری API توییتر است. Wired گفت که قبلاً استفاده از API رایگان بود، اما پس از این تغییر، مشاغل باید برای بسته Enterprise که بیش از 40000 دلار در ماه هزینه دارد، پرداخت کنند.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید