بازی های ابری ایکس باکس به تلویزیون آمازون فایر می آیند


مایکروسافت در سال‌های اخیر به طور فزاینده‌ای در فضای استریم ابری حضور پیدا کرده است و طبیعتاً این شرکت به کار برای پیشبرد اهداف ابری خود ادامه می‌دهد. مایکروسافت اعلام کرده است که بازی های ایکس باکس به Amazon Fire TV می آیند.

از ماه جولای، دستگاه‌های Fire TV منتخب می‌توانند Xbox Game Pass Ultimate را مستقیماً از طریق فضای ابری کنترل کنند. دستگاه های پشتیبانی شده Fire TV Stick 4K Max و Fire TV Stick 4K هستند که در بیش از 25 کشور در دسترس هستند. البته بازیکنان به یک کنترلر مجهز به بلوتوث و اشتراک Xbox Game Pass Ultimate نیز نیاز دارند.

مایکروسافت گفت: «برای کسانی که تازه وارد بازی‌های کنسولی می‌شوند یا به دنبال راه‌های جایگزین برای بازی هستند، این یک گزینه عالی برای یک راه کم هزینه، راحت و قابل حمل برای لذت بردن از یک کتابخانه بزرگ از بازی‌های عالی است.

مایکروسافت می‌گوید برنامه Xbox برای ارائه «تجربه‌ای روان و بدون درز» برای Fire TV طراحی شده است و این شرکت تأیید کرده است که کنترل‌کننده‌های غیر فعال بلوتوث Xbox مانند DualSense و DualShock 4 نیز کار خواهند کرد. در همین حال، بازیکنان همچنین می توانند به Fire TV بپرند. فورتنایت حتی اگر Xbox Game Pass Ultimate ندارید، می توانید به صورت رایگان بازی کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید