رئیس Xbox: “هیچ دنیایی وجود ندارد که Starfield 11/10 باشد و مردم شروع به فروش PS5 کنند”


آستین محرمانه سقوط قرمز از زمان راه‌اندازی آن واکنش نسبتاً گرمی دریافت کرده است، اما پاسخ Xbox به همین موضوع جالب است. (اصلاح شده توسط شرکت) میدان ستاره).

البته، حتی با وجود بازی‌های فوق‌العاده‌ای که ساخته می‌شوند، اسپنسر فکر نمی‌کند که به تنهایی اوضاع را تغییر دهد. “ما در تلاش برای کنسول سونی یا نینتندو نیستیم. هیچ راه حل یا پیروزی بزرگی برای ما وجود ندارد. می دانم که بسیاری از مردم را ناراحت می کند، اما ما در بازار کنسول شماره 3 هستیم و در رتبه 2 قرار داریم. درست است که بازیکنان انسانی به همان اندازه قدرتمند هستند و در برخی موارد به صورت فردی روی انجام معاملات و چیزهایی که ایکس باکس را به عنوان یک تیم دشوار می کند تمرکز می کنند و مسئولیت هیچ کس دیگری نیست.

“چشم انداز ما این است که همه افراد در کنسول ها باید احساس کنند که تجربه خوبی دارند و شهروند درجه یک هستند. در حالی که آنها سرمایه گذاری زیادی روی پلت فرم ما انجام داده اند، ما موضعی نمی گیریم، من این را می بینم … نظراتی را ببینید که اگر یک بازی عالی بسازیم، همه چیز تغییر خواهد کرد. این درست نیست که به طور ناگهانی، سهم بازار کنسول به طور چشمگیری تغییر کند.”

با این حال، بسیاری از آن به نسل قبلی نیز مربوط می شود، که اسپنسر معتقد است بازیکنان «یک کتابخانه دیجیتالی از بازی ها برای آن ساخته اند». ما بدترین نسل ایکس باکس وان را که در آن همه کتابخانه دیجیتالی بازی‌های خود را ساخته بودند، از دست دادیم. من اینجا هستم.

اما فکر نمی‌کنم این ایده که می‌توانیم به نوعی در رقابت کنسول‌ها برنده شویم، اگر روی بازی‌های عالی روی کنسول‌ها تمرکز کنیم، در واقعیت اکثر مردم صدق نمی‌کند. ما هر سال کنسول می‌خریم. 90 درصد از افرادی که وارد یک کنسول می‌شوند. فروشگاه‌های خرده‌فروشی برای خرید در حال حاضر در یکی از این سه اکوسیستم هستند و کتابخانه دیجیتال آنها در آنجا وجود دارد.

و نه چیزی شبیه آن است میدان ستاره، IP بزرگ بعدی استودیوی بازی سازی Bethesda و اولین IP جدید در بیش از 25 سال، مردم را ترغیب می کند تا “فروش PS5 را شروع کنند.”

“تعداد زیادی حرفه ای وجود دارند که دوست دارند به روزهایی برگردند که همه ما کارتریج و دیسک داشتیم. نسل جدید همه یک لوح خالی بود و ما می توانستیم بین اشتراک گذاری در سراسر کنسول جابجا شویم. نه دنیایی که در آن هستیم. امروز هیچ جهانی میدان ستاره 11 از 10 است و مردم شروع به فروش PS5 می کنند. این اتفاق نخواهد افتاد. ”

میدان ستاره این بازی در تاریخ 6 سپتامبر برای Xbox Series X/S و PC و همچنین برای Game Pass در روز اول منتشر خواهد شد. “تعداد زیادی گیم پلی جدید” وعده داده شده است میدان ستاره این برنامه مستقیماً در 11 ژوئن پخش می شود، اما در حال حاضر مایکروسافت علاقه مند است که تجربه کلی ایکس باکس را بهبود بخشد. شاید یک رونمایی جدید در نمایشگاه Xbox Games، همچنین در 11 ژوئن، این مانیفست را فاش کند. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید