رئیس ایکس‌باکس می‌گوید در آینده عناوین ژاپنی AAA بیشتری به این پلتفرم می‌آیند


فیل اسپنسر می‌گوید بازیکنان Xbox می‌توانند در آینده شاهد عرضه‌های AAA بیشتری از استودیوهای ژاپنی باشند. اسپنسر به Game Watch گفت که انتظار دارد در آینده شاهد عرضه بازی های بیشتری برای ایکس باکس باشد که مصاحبه کننده آن ها را «عناوین منحصر به فرد AAA ژاپن» توصیف کرد.

اسپنسر در پاسخ به این سوال که آیا نسخه جدید ژاپنی منحصربه‌فردتر خواهد بود، گفت: “به هیچ وجه. فکر می‌کنم این قابل انتظار است.” اژدهای آبی یا اودیسه از دست رفته به گفته VideoGamesChronicle، در Xbox 360.

اسپنسر به نقل قول ادامه می دهد Hifi rush این یک بازی ژاپنی منحصربه‌فرد بود که در اوایل سال جاری برای Xbox و PC منتشر شد. او گفت: «شاید این عنوان بزرگی مانند «اژدهای آبی» نبود، اما مطمئناً اثری با کیفیت بود.

اسپنسر ادامه داد: «Microsoft Game Studios شامل سازندگان بازی‌های ژاپنی نیز می‌شود و اگرچه هنوز نمی‌توانیم برخی از عناوین را معرفی کنیم، اما در حال حاضر با شرکت‌های ژاپنی برای توسعه بازی‌های جدید کار می‌کنیم. با رشد بیشتر، از جمله عناوین شخص اول و شخص ثالث، فکر می کنم می توانید انتظار داشته باشید که عناوین ژاپنی بیشتری در آینده ظاهر شوند.

Hifi rush توسعه یافته توسط Tango Gameworks. Tango Gameworks متعلق به شرکت مادر ZeniMax است که با خرید Bethesda بخشی از مایکروسافت شد. این استودیو برای تولید عناوین ترسناک مانند: شر درونی و عاقبت آن، و Ghostwire: توکیو، و Hifi rush این یک بازی اکشن منحصر به فرد و رنگارنگ با تأکید بر موسیقی است.

اسپنسر همچنین قبلا گفته بود که مایل است شاهد بازگشت عناوین کلاسیک Xbox باشد. حمله مکانیکی، و لغو آن سقوط 76 ایکس باکس در یک مقطع به طور جدی در حال بررسی آن بود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید