رئیس ایکس باکس می گوید که دوست دارد شاهد بازگشت MechAssault باشد


با توجه به تعداد استودیوهای شخص اول که در حال حاضر تحت چتر استودیو بازی Xbox هستند، جای تعجب نیست که مایکروسافت قدرت نظارت بر احیای هرچه بیشتر فرنچایزهای غیرفعال را از نظر فنی داشته باشد. این لیست پس از تصاحب اکتیویژن باید بیشتر شود. بلیزارد تکمیل شد. با این حال، یک نام خاص که فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، شخصاً به آن توجه دارد، ممکن است برخی را شگفت‌زده کند. حمله مکانیکی.

در مصاحبه اخیر در توکیو گیم شو، وقتی از او پرسیده شد که مایل است کدام عناوین غیرفعال منتشر شده توسط مایکروسافت را احیا کند، اسپنسر پاسخ داد: حمله مکانیکی، گفت که این سریال «از زمان خود جلوتر» است و دوست دارد «دوباره آن را ببیند».

“همیشه دوست داشتم برگردم و دوباره آن را ببینم.” Mech Assault/Mech Warrior او گفت: «من فکر می‌کنم کارهای زیادی می‌توانیم با فضا انجام دهیم. “خیلی چیزها در مورد کل سریال وجود دارد که از جهاتی جلوتر از زمان خود بود، بنابراین بسیار خوب است که بتوانیم به عقب برگردیم و دوباره آن را مرور کنیم.”

اسپنسر به شوخی به نقض گسترده اطلاعات اخیر مایکروسافت اشاره کرد و گفت: حمله مکانیکی ” در حال حاضر در حال تولید است، بنابراین سخنان او نباید به عنوان تایید یک رستاخیز تلقی شود. او گفت: «امروز هیچ برنامه‌ای ندارم، بنابراین به نظر نمی‌رسد چیزی لو رفته باشد.

البته همچنان شاهد بازی های جدید بودیم. فن آوری نبرد حق امتیاز – عمدتا جنگجوی مکانیکی بازی ها – اما آخرین خط اصلی حمله مکانیکی بازی ای که دیدیم مربوط به سال 2004 بود MechAssault 2: Long Wolf، برای Xbox اصلی منتشر شد. نسخه اسپین آف بازی بعدا برای Nintendo DS منتشر شد. Mech Assault: Phantom War، در سال 2006 منتشر شد، اما توسط مایکروسافت منتشر نشد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید