forza motorsport

Xbox Boss در مورد عدم عرضه Forza Motorsport: “ما تاریخی را نزدیکتر به راه اندازی اعلام خواهیم کرد”


مایکروسافت اخیراً به‌روزرسانی‌های مهمی را برای تعدادی از نسخه‌های اصلی آتی شخص اول ایکس‌باکس و همچنین تاریخ‌های انتشار را تأیید کرده است، مانند:سقوط قرمزچه زمانیافسانه ماین کرافت، افشاگری و سایه انداختن Hifi rushیکی از بازی های اصلی که انتظار می رفت تاریخ انتشار نیز داشته باشد، این است Forza Motorsportاما هنوز درباره زمان عرضه دقیق آن صحبتی نشده است.

زمانی که سال گذشته معرفی شد، یک پنجره راه اندازی بهار 2023 برای سیم کارت مسابقه داده شد، اما در نمایش اخیر در Developer_Direct، مایکروسافت تنها گفت که این بازی در سال 2023 منتشر خواهد شد. گزارش‌های اخیر مبنی بر اینکه ممکن است بازی به نیمه دوم امسال به تعویق افتاده باشد کمکی نکرده است.

همانطور که فیل اسپنسر رئیس Xbox اخیراً به IGN گفت:Forza Motorsportدر حالی که او تمایلی به بررسی پنجره انتشار ندارد، توسعه دهنده Turn 10 Studios سخت در پشت صحنه کار می کند تا اطمینان حاصل کند که تاریخ انتشار نزدیکتر به انتشار بازی اعلام می شود.

اسپنسر گفت: «ما امسال اعلام کردیم، بنابراین می‌دانم که در مورد تاریخ‌های Forza Motorsport سؤالاتی وجود دارد. از لحاظ تاریخی، همه باید بدانند که کیفیتی که Turn 10 به موتور اسپورت می دهد در این بازی نیز وجود دارد. ما قطعا تاریخ را در تاریخ اعلام خواهیم کرد. اما من فقط می خواستم به مردم اطمینان دهم که این یک بازی 2023 است.

Forza Motorsportدر حال توسعه برای Xbox Series X/S و PC.نویسنده: Shubhankar Parijat