xbox and bethesda developr direct

Xbox و Bethesda Developer_Direct بیش از 40 دقیقه خواهند بود


در هفته‌های اخیر، بسیاری از طرفداران ایکس‌باکس نسبت به عدم به‌روزرسانی‌های مایکروسافت در مورد عناوین فرست‌پارتی آینده ابراز نگرانی کرده‌اند، اما این شرکت با نمایش‌های Xbox و Bethesda Developer_Direct در اواخر این ماه به دنبال رفع این مشکل است. تعدادی از بازی‌ها تایید شده‌اند. مایکروسافت برای هرکدام از این برنامه‌ها نوید بازی‌های قابل توجهی را می‌دهد، اما ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که نمایش در کل چقدر طول بکشد.

به گفته آرون گرینبرگ، معاون بازاریابی Xbox Game، نمایشگاه Developer_Direct حدود 43 دقیقه طول می کشد. این مدیر اجرایی در یک پست توییتری همین موضوع را توضیح داد و افزود که هدف کلی مایکروسافت این است که “در مورد تیم‌های توسعه‌دهنده/بازی‌هایی که انتظار داریم در نمایشگاه ببینیم تا حد امکان شفاف باشد.”

به گفته مایکروسافت، بینندگان می توانند منتظر به روز رسانی ها و نمایش های زیر باشند. Redfall، Minecraft: Legends، Forza Motorsport، چه زمانی Elder Scrolls Online، هر سه نفر اول در ماه های آینده آزاد خواهند شد. به نظر می رسد تاریخ انتشار مشخصی برای این سه بازی نیز اعلام شود.

میدان ستاره اگرچه مایکروسافت بخشی از مجموعه Showcase نیست، اما در حال کار بر روی یک Showcase مستقل است که به طور کامل به بازی‌های RPG Bethesda اختصاص دارد.

نویسنده: Shubhankar Parijat